Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 17 lutego 2021, 18:19

autor: Froozyy

Udowodnij, że rządzisz w FIF-ę i zgarnij nagrody od marki Adidas

Weź udział w turnieju SUPERLATIVE CUP w grze FIFA 21, w którym masz szansę reprezentować zespół swojego ulubionego youtubera! Do zgarnięcia m.in. nagrody od marki Adidas - nowe pary butów Adidas Predator Freak oraz Copa Sense, sportowe koszulki czy customowe pady.

Tęsknisz za sportową rywalizacją na piłkarskiej murawie, ale ujemna temperatura i śnieg nie pozwalają Ci wrócić na boisko? Nic straconego! Tej zimy będziesz miał okazję zmierzyć się w wirtualnych zmaganiach podczas SUPERLATIVE CUP w grze FIFA 21, podczas których do wygrania będą m.in. nowiutkie pary butów Adidas Predator Freak oraz Copa Sense. Obok nich każdy ma szansę zgarnąć nagrody dodatkowe w postaci FUT Points, koszulek marki Adidas, customowych padów w designie Copa Sense lub Predator Freak oraz voucherów. Uczestnicy turnieju zdecydują, do której drużyny zechcą dołączyć: Team Freak reprezentowanego przez PLKD wraz z trenerem Riptorkiem czy Team Sense – reprezentowanego przez Junajted i Miłosza.

Rejestracja do turnieju

Rejestracja do turnieju rozpocznie się 17 lutego i potrwa do 26 lutego do godz. 23:59. Chętni mogą zgłaszać swoje uczestnictwo poprzez formularz dostępny w serwisie Toornament (link znajduje się poniżej). Podczas rejestracji należy pamiętać o wyborze drużyny! Turniej zostanie rozegrany na platformie PlayStation 4. Przed udziałem w rozgrywkach należy zapoznać się z Regulaminem.

  1. Rejestracja do turnieju SUPERLATIVE CUP

Format turnieju

Turniej SUPERLATIVE CUP odbędzie się w dniu 28 lutego od godz. 10:00 do 16:00, aczkolwiek zawodnicy będą mogli brać udział w sparingach już od momentu startu rejestracji. W dniu turniejowym gracze zmierzą się w serii pojedynków 1v1 (zaplanowanych co 40 minut), zdobywając w ten sposób punkty dla swojej drużyny. Wygrywa ta ekipa, która w ogólnym rozrachunku będzie mieć na swoim koncie więcej zwycięstw.

Nagrody

  1. 4 pary butów Adidas Copa Sense i Predator Freak - dla MVP turnieju i MVP Discorda
  2. 22 koszulki Adidas - dla kolejnych najlepszych zawodników w turnieju i na Discordzie
  3. 50 kuponów o wartości 100 PLN - dla najlepszych zawodników w turnieju i z największą ilością reakcji na kanałach tematycznych Discord
  4. 100 kuponów FIFA Ultimate Points o wartości 500 pkt. - dla najlepszych graczy w turnieju oraz dla najlepszych zawodników z największą ilością reakcji na kanałach tematycznych Discord
  5. 10 personalizowanych kontrolerów do PS4 w stylu predator/sense - dla najlepszych graczy z największą ilością reakcji pod postami na kanałach tematycznych Discord
  6. sparing z trenerem ze swojej drużyny - dla najlepszego gracza z największą ilością postów na kanale tekstowym Discord „składy-taktyki-porady”