Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 24 sierpnia 2020, 16:30

autor: Froozyy

Those Guys zwycięzcami VALORANT CRUNCHIPS CUP

Wczoraj poznaliśmy zwycięską drużynę turnieju VALORANT CRUNCHIPS CUP. Po nagrodę główną z puli 17 500 zł, miesięczny zapas Crunchips oraz puchar w kształcie spike’a finalnie sięgnęła ekipa Those Guys, pokonując zespół Hajty 3-1.

Those Guys zwycięzcami VALORANT CRUNCHIPS CUP - ilustracja #1
Paweł „Cruiser” Klimesz i Karol „Kasar” Suchecki podczas finału VALORANT CRUNCHIPS CUP.

Za nami emocjonujący finał turnieju VALORANT CRUNCHIPS CUP! We wczorajszych rozgrywkach zmierzyły się drużyny Those Guys oraz Hajty, ale tylko jedna ekipa mogła z tego starcia wyjść zwycięsko i tym samym zgarnąć nagrodę główną z puli 17 500 zł, miesięczny zapas Crunchips oraz puchar w kształcie spike’a (którego w pełnej okazałości możecie zobaczyć poniżej).

Ostatecznie po naprawdę zaciętych pojedynkach to Those Guys wygrali 3-1, czym po raz kolejny udowodnili, że na polskiej scenie Valoranta naprawdę nie mają sobie równych. Przypominamy również, że oba zespoły grające w finale otrzymały zaproszenie na turniej Invitational organizowany przez polski oddział Riot Games, który odbędzie się 31 sierpnia.

Those Guys zwycięzcami VALORANT CRUNCHIPS CUP - ilustracja #2
Those Guys zwycięzcami turnieju.

Dziękujemy wszystkim drużynom oraz zawodnikom za udział! Bez Was nie doświadczylibyśmy tak wielu wspaniałych starć. Poniżej prezentujemy Wam uzupełnioną drabinkę całego turnieju.

Nie zapomnijcie o śledzeniu naszych profili społecznościowych (na Facebooku oraz Twitterze), aby cały czas być na bieżąco z naszymi pozostałymi akcjami. W razie jakichkolwiek pytań możecie wpaść na naszego Discorda, gdzie jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Szczegółowe informacje na temat turnieju wraz z regulaminem znajdziecie na stronie turniejowej: https://crunchipscup.gry-online.pl/.

Nagrody w turnieju VALORANT CRUNCHIPS CUP