Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 13 września 2021, 15:00

autor: Froozyy

ROG Summoners Arena - zapisz się na turniej już dziś!

Ruszyły zapisy na turniej ROG Summoners Arena. Możecie zgłosić chęć uczestnictwa i powalczyć o wspaniałe nagrody, w tym gamingowego laptopa ASUS ROG Strix Scar 15.

Jeżeli chcecie spróbować swoich sił w Teamfight Tactics, to jest ku temu znakomita okazja. Właśnie ruszają zapisy do turnieju ROG Summoners Arena, podczas którego uczestnicy będą walczyć o nagrody z puli 18 400 zł.

ROG Summoners Arena – zapisy do kwalifikacji

Zapisy ruszają 13 września 2021 r. o godz. 15:00 i potrwają do 25 września do godz. 15:00. Wtedy będzie można wybrać pomiędzy czterema turniejami kwalifikacyjnymi, które odbędą się w dniach 27.09 - 01.10. Poniżej znajdziecie link do strony głównej turnieju, gdzie zarejestrujecie się do wybranych kwalifikacji. Pamiętajcie, że każdy uczestnik może zapisać się tylko do jednych z nich!

W jednym turnieju kwalifikacyjnym może wziąć udział maksymalnie 256 osób. Jeżeli liczba zgłoszeń przekroczy tę wartość, gracze będą przyjmowani według następującego schematu: 128 osób dołączy na podstawie rangi w momencie zakończenia rejestracji; kolejne 128 osób przystąpi według kolejności zgłoszeń. Z każdego turnieju zostanie wyłoniona czwórka najlepszych graczy (łącznie 16), która powalczy w fazie ćwierćfinałowej.

Pełen regulamin ROG Summoners Arena możecie znaleźć pod tym linkiem.

ROG Summoners Arena - format rozgrywek

W każdym z czterech turniejów kwalifikacyjnych uczestnicy zostaną podzieleni na ośmioosobowe grupy (według ustalonego wcześniej seedingu). Rozgrywki będą prowadzone w formacie BO1 do momentu wyłonienia 16 graczy - na tym etapie punkty nie resetują się po każdym meczu, a do kolejnych rund przechodzi połowa najlepszych graczy pod względem łącznej liczby zebranych punktów. Następnie pozostałe osoby zostaną podzielone na dwie finałowe grupy, które rozegrają spotkania BO3. Najlepsza dwójka z każdej z grup przejdzie do fazy ćwierćfinałowej.

Na tym etapie, oprócz 16 najlepszych graczy z turniejów kwalifikacyjnych, znajdzie się również ósemka graczy z Dzikimi Kartami od organizatora oraz ósemka graczy z najwyższą rangą na serwerach EUW oraz EUW spośród zarejestrowanych uczestników.

32 zawodników zostanie podzielonych na cztery 8-osobowe grupy, w których zmierzą się ze sobą w formacie BO5. Do półfinałów przejdą po cztery osoby z każdej grupy. Podobny system zostanie zastosowany w fazie półfinałowej, by wyłonić najlepszą ósemkę, która zmierzy się w finale.

Od ćwierćfinałów rozgrywki ROG Summoner Arena będzie można oglądać na platformie Twitch na kanałach Wojtka „simplywojtka” Cetnera oraz Macieja „Kezmana” Gramackiego. Fazę półfinałów będzie można oglądać już na naszym kanale - https://www.twitch.tv/friendlyfirepl, gdzie usłyszycie komentarz wspomnianych wyżej streamerów. Finały będą transmitowane na żywo ze specjalnego studia.

ROG Summoners Arena - nagrody w turnieju

Nagrody w turnieju ROG Summoners Arena prezentują się następująco:

ROG TFT Summoners Arena - zapisz się na turniej już dziś! - ilustracja #1

Nie zapomnijcie o śledzeniu naszych profili społecznościowych (na Facebooku oraz Twitterze), aby cały czas być na bieżąco z naszymi pozostałymi akcjami. W razie jakichkolwiek pytań możecie wpaść na naszego Discorda, gdzie jesteśmy do Waszej dyspozycji. Wszystkie najważniejsze informacje o turnieju znajdziecie na stronie głównej rozgrywek.