Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 2 października 2020, 17:10

autor: Froozyy

Szczęście sprzyja Wybrańcom – Bitwa TFT nadal trwa

Właśnie ruszyły zapisy do drugiej Bitwy Wybrańców w grze Teamfight Tactics! Tym razem najlepsi gracze powalczą o nagrody z puli 2 tys. zł oraz sprzęt od marki Razer.

Szczęście sprzyja Wybrańcom – Bitwa TFT nadal trwa - ilustracja #1
Kto okaże się najlepszy w drugiej Bitwie Wybrańców?

Niedawno informowaliśmy Was o starcie serii turniejów dla najlepszych graczy Teamfight Tactics w Polsce, które organizujemy wraz z firmą Riot Games oraz marką Razer. Pierwsze rozgrywki już za nami, ale tak naprawdę to dopiero początek! Już w przyszły weekend odbędą się kolejne zmagania, a zapisy do nich właśnie ruszyły (w nieco zmienionej formie, o czym przeczytacie w dalszej części tej wiadomości).

Zapisy na turniej

Zapisy na drugi turniej trwają do 8 października do godziny 20:00. Spośród zgłoszonych graczy zostanie wybranych dziesięciu zawodników z najwyższą rangą na serwerze EUW oraz czterech z EUNE (rangi sprawdzane będą dzień po zakończeniu zapisów o godzinie 14:00). W zmaganiach weźmie również udział dwójka zaproszonych uczestników (tzw. Dzikie Karty). Chętni zawodnicy mogą zgłaszać się pod tym adresem:

Szczęście sprzyja Wybrańcom – Bitwa TFT nadal trwa - ilustracja #2
Kolejny turniej dla najlepszych graczy TFT w Polsce.

Turniej odbędzie się na przestrzeni dwóch dni (10 i 11 października) i weźmie w nim udział 16 graczy, którzy zostaną podzieleni na ośmioosobowe grupy. Pierwszego dnia obie grupy (jedna po drugiej) rozegrają cztery spotkania (od godziny 17:00), które wyłonią najlepszą ósemkę, a ta następnego dnia zmierzy się w finale turnieju (ten również rozpocznie się o godzinie 17:00). Całość poprowadzi dla Was uwielbiany przez graczy oraz widzów - simplywojtek!

Przypomnijmy, że łącznie odbędzie się osiem rozgrywek turniejowych (zaplanowane są one co dwa tygodnie). Wyniki siedmiu pierwszych zmagań zadecydują o tym, którzy gracze zmierzą się w finalnym spotkaniu (o pozostałych szczegółach poinformujemy już wkrótce). W finale do wygrania oprócz nagród pieniężnych będzie dodatkowy zestaw od Razera – klawiatura Huntsman Mini oraz słuchawki BlackShark V2 – który otrzyma aż czterech najlepszych zawodników!

Nagrody w turnieju

Nagrody w turnieju prezentują się następująco:

Dodatkowo zwycięzca otrzymuje miejsce w turnieju finałowym, który odbędzie się na koniec serii rozgrywek Bitwa Wybrańców.

Nie zapomnijcie o śledzeniu naszych profili społecznościowych (na Facebooku oraz Twitterze), aby cały czas być na bieżąco z naszymi pozostałymi akcjami. W razie jakichkolwiek pytań możecie wpaść na naszego Discorda, gdzie jesteśmy do Waszej dyspozycji.