Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "PLAY Press Release" 14 września 2004, 11:45

Neverend w planie wydawniczym firmy PLAY

Firma PLAY została dystrybutorem gry cRPG Neverend w Polsce. Gra ukaże się w listopadzie 2004 w profesjonalnie przygotowanej polskiej wersji językowej i najniższej w Europie cenie 49,90 PLN.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Firma PLAY została dystrybutorem gry cRPG NEVEREND w Polsce. Gra ukaże się w listopadzie 2004 w profesjonalnie przygotowanej polskiej wersji językowej i najniższej w Europie cenie 49,90 PLN.

Produkt nawiązuje formą do gier historycznych z rozbudowanym klimatem epickim. Cechą charakterystyczną gry jest rozbudowany system tworzenia czarów „rune” oraz ATBS (Aktywny System Walki Turowej) dodający dynamikę podczas walki jak i możliwości zadawania i korzystania z dużej ilości ciosów, uderzeń, broni w specjalnych kombinacjach. W grze wprowadzono zaawansowany silnik dźwięku wspierający dźwięki 3D, EAX 2.0 i EAX 3.0. Szczególną uwagę poświecono grafice. Wspiera ją specjalny autorski silnik 3D umożliwiający wyświetlanie w jednej scenie do 100,000 polygonów !!!.

Więcej informacji oraz wersja demo już wkrótce do pobrania z największych portali i strony www.play.com.pl