Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 stycznia 2007, 15:14

autor: Jiker

Natsume ujawnia nowe informacje na temat Harvest Moon w wersji na Wii

Firma Natsume opublikowała nowe informacje poświęcone pierwszej odsłonie serii Harvest Moon przygotowywanej z myślą o konsoli Nintendo Wii. Dokonała tego przy okazji otwarcia japońskiej, oficjalnej strony projektu.

Firma Natsume opublikowała nowe informacje poświęcone pierwszej odsłonie serii Harvest Moon przygotowywanej z myślą o konsoli Nintendo Wii. Dokonała tego przy okazji otwarcia japońskiej, oficjalnej strony projektu.

Przedstawione już w połowie zeszłego roku wieści zostały uzupełnione o bardziej szczegółowe informacje związane z aspektem wyboru postaci. Okazało się bowiem, że chłopiec i dziewczynka będą się cechować odmiennymi charakterami, co będzie miało wpływ na dobór zadań oraz nastawienie społeczności wsi, w pobliżu której będzie się znajdować nasze gospodarstwo.

W samej wsi spotkamy wiele przyjaznych nam osób. Niektóre z nich okażą się pomocne, z kolei innym to my będzie musieli okazać solidarność i pomoc. Część mieszkańców będzie potencjalnymi kandydatami na naszych partnerów życiowych.

W Harvest Moon Heroes, bo takim tytułem została ochrzczona japońska wersja gry, wcielimy się we wspomnianego wyżej chłopca lub dziewczynkę, którzy otrzymują od pomocnych stworków zwanych Koropokuru małe gospodarstwo zlokalizowane na wyspie chronionej przez wielkie, magiczne drzewo i miłosiernego boga. W wyniku tajemniczych wydarzeń drzewo usycha, a bóg opuszcza fragment lądu, zostawiając mieszkańców na pastwę losu. Koropokuru będą od tego momentu towarzyszyć i pomagać w codziennych pracach. Naszym zadaniem będzie ożywienie drzewa i odnalezienie boga.

Poniżej prezentujemy pierwsze screenshoty ukazujące oprawę graficzną gry. Oficjalna data premiery Harvest Moon Heroes nie została jeszcze ujawniona. Pewnym jest jednak, że gra ukaże się na japońskim rynku w drugiej połowie 2007 roku.

Natsume ujawnia nowe informacje na temat Harvest Moon w wersji na Wii - ilustracja #1
Natsume ujawnia nowe informacje na temat Harvest Moon w wersji na Wii - ilustracja #2
Natsume ujawnia nowe informacje na temat Harvest Moon w wersji na Wii - ilustracja #3
Natsume ujawnia nowe informacje na temat Harvest Moon w wersji na Wii - ilustracja #4
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.