Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 lutego 2009, 18:45

autor: Yuen

Najnowsze obrazki z Colin McRae: DiRT 2

Pojawiły się najnowsze screeny z nadchodzącego Colin McRae: DiRT 2, nad którym już od pewnego czasu pracuje brytyjskie studio Codemasters. Trzeba powiedzieć, że obrazki robią oszałamiające wrażenie. Z tego powodu pojawia się pytanie, czy przedstawiają rzeczywistą rozgrywkę, czy są trochę „dopieszczone”. Na myśl przychodzi słynna sprawa z trailerem Killzone 2, który rzekomo przedstawiał prawdziwą g

Pojawiły się najnowsze screeny z nadchodzącego Colin McRae: DiRT 2, nad którym już od pewnego czasu pracuje brytyjskie studio Codemasters. Trzeba powiedzieć, że obrazki robią oszałamiające wrażenie. Z tego powodu pojawia się pytanie, czy przedstawiają rzeczywistą rozgrywkę, czy są trochę „dopieszczone”. Na myśl przychodzi słynna sprawa z trailerem Killzone 2, który rzekomo przedstawiał prawdziwą grę, a okazał się być osobną animacją.

Pozostaje mieć wiarę, że w akcji DiRT 2 będzie prezentował się równie okazale jak na ujawnionych screenshotach. Patrząc jednak na szczegółowość modeli oraz jakość efektów, oznaczałoby to, że druga część uznanej rajdówki wyznaczy nowe standardy w grafice (nikt by się oczywiście nie obraził).

DiRT 2 to kontynuacja doskonale przyjętego DiRT, który był duchowym spadkobiercą serii Colin McRae. W drugiej części autorzy zapowiedzieli położenie jeszcze większego nacisku na kwestię wyścigów po bezdrożach oraz obiecują równie ekscytującą rozgrywkę dla jednego gracza. Dużym zmianom ma ponoć ulec rozgrywka wieloosobowa.

Planowana data premiery to lipiec 2009. W Polsce grę zobaczymy najprawdopodobniej w sierpniu. Produkcja będzie dostępna na PC, X360 i PS3. Osobne wersje pojawią się też na PSP, NDS i Wii. Poniżej załączamy galerię screenów.

Najnowsze obrazki z Colin McRae: DiRT 2 - ilustracja #1
Najnowsze obrazki z Colin McRae: DiRT 2 - ilustracja #2
Najnowsze obrazki z Colin McRae: DiRT 2 - ilustracja #3
Najnowsze obrazki z Colin McRae: DiRT 2 - ilustracja #4
Najnowsze obrazki z Colin McRae: DiRT 2 - ilustracja #5