Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 kwietnia 2005, 10:05

autor: Elrond

Nadciaga Tales of Legendia

Firma Namco Hometek poinformowała, iż popularna seria gier Tales, doczeka się kolejnej odsłony. Będzie ona nosić tytuł Tales of Legendia i ukaże się w USA wyłącznie na konsole PS2. Gra oferować będzie stojącą na wysokim poziomie grafikę, dynamiczne sceny walki oraz wciągającą fabułę. Prace nad Tales of Legendia trwają już kilka lat a udział w nich bierze m.in. Kazuto Nakazawa, znany japoński ...

Firma Namco Hometek poinformowała, iż popularna seria gier Tales, doczeka się kolejnej odsłony. Będzie ona nosić tytuł Tales of Legendia i ukaże się w USA wyłącznie na konsole PS2. Gra oferować będzie stojącą na wysokim poziomie grafikę, dynamiczne sceny walki oraz wciągającą fabułę. Prace nad Tales of Legendia trwają już kilka lat a udział w nich bierze m.in. Kazuto Nakazawa, znany japoński artysta, który stworzył animowane sekwencje w Kill Bill: Vol. 1. W Tales of Legendia jego "geniusz" przełoży się na wachlarz unikalnych postaci występujących w grze.

Tales of Legendia to epicka opowieść o miłości i bohaterstwie. Senel Coolidge, młody ekspert specjalizujący się w umiejętności zwanej "eres", dryfuje na oceanie w maleńkiej łódce wraz ze swoją młodszą siostrą, Shirley. Gdy zapasy żywności kurczą się do niebezpiecznie małych rozmiarów a nasi bohaterowie zaczynają opadać z sił, z mgły wyłania się wyspa, do której łódka zbliża się z niebezpiecznie dużą prędkością. Senel usiłują złapać ster ale łódka rozbija się a on wraz z siostrą zostają wyrzuceni na brzeg. Po przebudzeniu orientują się, iż wyspa jest w rzeczywistości pokładem tajemniczego, olbrzymiego statku zwanego Legacy. Ich zadaniem jest odkrycie tajemnic statku, reliktu z dawno zapomnianej przeszłości.

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie gry a poniżej przykładowe screeny z Tales od Legendia.