Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 czerwca 2007, 13:53

autor: Major Doktor Upiorna

Na horyzoncie pojawiła się komórkowa wersja gry Call of Juarez

Jak do tej pory gra Call of Juarez została zadedykowana wyłącznie posiadaczom PeCetów i konsol Xbox 360. Dowiedzieliśmy się, że na tych dwóch platformach sprzętowych się nie skończy i niniejsza strzelanina z perspektywy pierwszej osoby pojawi się również na wyświetlaczach telefonów komórkowych.

Jak do tej pory gra Call of Juarez została zadedykowana wyłącznie posiadaczom PeCetów i konsol Xbox 360. Dowiedzieliśmy się, że na tych dwóch platformach sprzętowych się nie skończy i niniejsza strzelanina z perspektywy pierwszej osoby pojawi się również na wyświetlaczach telefonów komórkowych. Konwersja zostanie dokonana przez firmę Breakpoint, która podpisała już stosowną umowę z przedstawicielami studia Techland.

Producenci oświadczyli, że postarają się przenieść wszystkie atuty Call of Juarez tak, aby nie zatracić unikalnego charakteru owej gry. Niemniej jednak poczynania bohaterów będą obserwowane z lotu ptaka. Jeżeli wierzyć zapewnieniom pracowników pierwszej z wymienionych firm użytkownicy powinni spodziewać się możliwie jak najdokładniejszego odwzorowania wirtualnego środowiska. Prace nad grą mają zakończyć się jeszcze przed końcem bieżącego roku.

Ostatnia aktualizacja: 2007-06-20

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Call of Juarez

Call of Juarez