Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 czerwca 2007, 10:15

autor: Metatron

Mortal Kombat II dostępny dla europejskich użytkowników PlayStation Network

Podczas gdy amerykańscy posiadacze PS3 już od marca mogą się cieszyć dostępną w ramach PlayStation Network reedycją hitu sprzed lat, pamiętnym Mortal Kombat II, Europejczycy aż do teraz musieli obchodzić się smakiem. Na szczęście oczekiwanie się skończyło – mało tego, opłaciło się.

Podczas gdy amerykańscy posiadacze PS3 już od marca mogą się cieszyć dostępną w ramach PlayStation Network reedycją hitu sprzed lat, pamiętnego Mortal Kombat II, Europejczycy aż do teraz musieli obchodzić się smakiem. Na szczęście oczekiwanie się skończyło – mało tego, opłaciło się.

Mortal Kombat II dostępny dla europejskich użytkowników PlayStation Network  - ilustracja #1

Gra jest już bowiem dostępna do pobrania dla europejskich graczy, a jej cenę ustalono na 2,99 euro, co jest niższą kwotą, niż 4,99 dolarów, jakie za tą samą produkcję muszą zapłacić Amerykanie.

Mortal Kombat II w wersji na PS3 zawiera wszystko to, czym charakteryzował się oryginał z 1993 roku. Produkcję przystosowano do wyświetlania w wyższej rozdzielczości, a także wzbogacono w tryb multiplayer pozwalający na prowadzenie rozgrywek online.