Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 maja 2011, 08:35

autor: Sarge

L.A. Noire debiutuje na polskim rynku

W polskich sklepach oficjalnie debiutuje dzisiaj L.A. Noire – jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji tego roku. Tytuł jest też dostępny w pozostałych europejskich krajach, a od trzech dni mogą cieszyć się nim amerykańscy gracze.

W polskich sklepach oficjalnie debiutuje dzisiaj L.A. Noire – jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji tego roku. Tytuł jest też dostępny w pozostałych europejskich krajach, a od trzech dni mogą cieszyć się nim amerykańscy gracze.

L.A. Noire debiutuje na polskim rynku - ilustracja #1

Gra została stworzona przez australijskie studio Team Bondi, a proces jej powstawania nadzorowała firma Rockstar Games, mająca na swoim koncie Red Dead Redemption, czy Grand Theft Auto IV. Dystrybucją L.A. Noire w naszym kraju zajęła się firma Cenega.

Produkt cały czas możecie zamawiać w Sklepie GRY-OnLine. Wersja na PlayStation 3 oraz Xboksa 360 kosztuje tam 209.90 złotych. W Polsce gra jest sprzedawana w angielskiej wersji językowej.

Wokół najnowszego dzieła Team Bondi zrobiło się ostatnio głośno w związku z zawieszaniem się konsol w czasie rozgrywki. Początkowo winę za ten stan rzeczy zrzucano na ostatnią aktualizację firmware PlayStation 3, ale gdy wadliwa okazała się również edycja na Xboksa 360, odpowiedzialność wzięli na siebie twórcy. Wkrótce obiecują oni wydać łatkę, która „może, ale nie musi” naprawić istniejący problem.

L.A. Noire debiutuje na polskim rynku - ilustracja #2

Jeśli dalej nie jesteście pewni co do zakupu omawianej pozycji, być może przekona Was najnowszy materiał z cyklu Gramy!, przygotowany przez redakcję serwisu tvgry.pl. Możecie w nim zobaczyć początkowy fragment rozgrywki i wstępnie ocenić, czy tego typu zabawa Wam odpowiada. Warto bowiem zaznaczyć, że gra nieco różni się od poprzednich produkcji wydawanych przez Rockstar Games.

W L.A. Noire przenosimy się do targanego korupcją Los Angeles roku 1947. Wcielając się w policyjnego detektywa Cole’a Phelpsa rozwiązujemy tajemniczą sprawę seryjnych morderstw w Mieście Aniołów. Wielokrotnie przychodzi nam zatem zbierać dowody, przesłuchiwać świadków i łączyć ze sobą zdobyte informacje. Całość składa się z serii kryminalnych wątków do rozwiązania i według twórców zapewni ok. 25-30 godzin zabawy.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

L.A. Noire

L.A. Noire