Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 kwietnia 2005, 14:27

"Krwawa" Rayne a konsole PSP

W opublikowanym wczoraj spisie gier, jakie zostaną zaprezentowane na zbliżających się wielkimi krokami targach E3 (18-20 maj), znalazła się informacja, że BloodRayne – popularna dhampirzyca z serii gier na PC i konsole, pojawi się także na najnowszym wynalazku firmy Sony – PlayStation Portable. Dzisiaj możemy ujawnić więcej szczegółów na ten temat.

W opublikowanym wczoraj spisie gier, jakie zostaną zaprezentowane na zbliżających się wielkimi krokami targach E3 (18-20 maj), znalazła się informacja, że BloodRayne – popularna dhampirzyca z serii gier na PC i konsole, pojawi się także na najnowszym wynalazku firmy Sony – PlayStation Portable. Dzisiaj możemy ujawnić więcej szczegółów na ten temat, a to dlatego, że koncern Majesco wydał w tej sprawie oficjalne oświadczenie prasowe.

Tworzona przez studio Full Fat gra, skupi się na krwawych i brutalnych pojedynkach panny Rayne wraz z hordą znanych z poprzednich odsłon gry przeciwników. Oprócz tego posiadacze PSP otrzymają możliwość włączenia do akcji drugiego bohatera, którym może pokierować inny gracz, korzystając z połączenia bezprzewodowego. Wiadomo już, że na potrzeby tej gry wskrzeszone zostaną nieżyjące już w świecie BloodRayne postaci, a sama produkcja poza tytułem będzie miała niewiele wspólnego z wcześniejszymi odsłonami programu.

BloodRayne na PSP ukaże się jesienią, natomiast zgodnie z tym co napisaliśmy wczoraj – jej pierwszy publiczny pokaz odbędzie się na targach E3.