Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 kwietnia 2005, 15:03

autor: Elrond

Kontynuacja Evil Dead? Zapowiedziano Evil Dead Regeneration

Jeśli po obejrzeniu filmu Evil Dead 2 pozostał w Was pewien niedosyt oraz pytanie bez odpowiedzi, "Co by było gdyby ...", radzę zwrócić swoją uwagę na produkcję Evil Dead Regeneration, którą zaanonsowała firma THQ. Gracze będą mieli okazję wcielić się w głównego bohatera filmu, Asha (głos podkłada aktor odtwarzający jego rolę, Bruce Campbell) i wraz z nim przeżyć dziwną serię wydarzeń z piekła ...

Jeśli po obejrzeniu filmu Evil Dead 2 pozostał w Was pewien niedosyt oraz pytanie bez odpowiedzi, "Co by było gdyby ...", radzę zwrócić swoją uwagę na produkcję Evil Dead Regeneration, którą zaanonsowała firma THQ. Gracze będą mieli okazję wcielić się w głównego bohatera filmu, Asha (głos podkłada aktor odtwarzający jego rolę, Bruce Campbell) i wraz z nim przeżyć dziwną serię wydarzeń z piekła rodem. Gra ukaże się na Xbox, PS2 oraz PC.

Akcja Evil Dead Regeneration koncentruje się wokół wydarzeń znanych z filmu. Ash jako jedyny z osób, które znalazły Necronomicon, Księgę Umarłych, pozostał przy życiu. Niestety oskarżono go o zamordowanie pozostałych członków wyprawy i skazano na uwięzienie w Sunny Meadows, instytucie dla obłąkanych kryminalistów. Ale nie jest mu dane odpocząć od tragicznych wydarzeń, a to dzięki perwersyjnym eksperymentom jego własnego psychiatry, Dr. Reinharda. Doktorek usiłuje bowiem zaprząc moce Necronomiconu do własnych potrzeb, niestety nieopatrznie sprowadza na nasz świat największe Zło - na Ziemi ponownie pojawiają się hordy umarłych, potworów i duchów, zamieniających naszą rzeczywistość w piekło.

A co my mamy z tym wspólnego? Oczywiście wcielając się w Asha, musimy całe to tałatajstwo odesłać z powrotem w otchłanie piekieł. I to już latem tego roku.