Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 kwietnia 2007, 14:04

autor: Sargeras

Kolejna gra o rodzinie Simpsonów jeszcze w tym roku?

Ostatnimi dniami wśród użytkowników sieci pojawiły się pogłoski mówiące, że Electronic Arts zamierza wydać grę opartą na przygodach rodziny Simpsonów. Śledztwo przeprowadzone przez adminów portalu Wiifanboy dowiodło, że co najmniej jeden z dużych sklepów internetowych uwzględnia w swoich planach tytuł The Simpsons Game, którego orientacyjną datę premiery wyznaczono na 1 listopada.

Ostatnimi dniami wśród użytkowników sieci pojawiły się pogłoski mówiące, że Electronic Arts zamierza wydać grę opartą na przygodach rodziny Simpsonów. Śledztwo przeprowadzone przez adminów portalu Wiifanboy dowiodło, że co najmniej jeden z dużych sklepów internetowych uwzględnia w swoich planach tytuł The Simpsons Game, którego orientacyjną datę premiery wyznaczono na 1 listopada. Udało się też ustalić, że gra będzie przeznaczona na wiele platform, w tym na Wii i NDS.

Przypomnę, że do tej pory animowaną rodzinę Simpsonów już wielokrotnie wykorzystywano w grach na różne platformy, np.: The Simpsons: Hit & Run, The Simpsons: Road Rage, czy The Simpsons Wrestling i The Simpsons Skateboarding. Poza tym oprócz Electronic Arts licencję na „używanie” najsławniejszej amerykańskiej rodziny mają: Konami, Acclaim i Activision.

 

Kolejna gra o rodzinie Simpsonów jeszcze w tym roku? - ilustracja #1

Snucie przeróżnych domysłów i spekulowanie na temat kształtu gry wydaje się niezbyt celowe na tym etapie. Choć można spokojnie założyć, że The Simpsons Game będzie równie zwariowana, jak przygody niezwykłej rodzinki.