Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 stycznia 2007, 15:40

autor: Vercetti

Już jutro europejskie beta-testy Shadows of Angmar

Współpracujące z brytyjskim Codemasters studio Turbine Entertainment ujawniło, że w najbliższą sobotę na Starym Kontynencie rozpoczną się beta-testy długo oczekiwanej produkcji MMORPG, utrzymanej w klimatach Władcy Pierścieni. Mowa tu oczywiście o grze The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar

Współpracujące z brytyjskim Codemasters studio Turbine Entertainment ujawniło, że w najbliższą sobotę na Starym Kontynencie rozpoczną się beta-testy długo oczekiwanej produkcji MMORPG, utrzymanej w klimatach Władcy Pierścieni. Mowa tu oczywiście o grze The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar, której zaawansowana wersja za kilkanaście godzin otworzy swoje podwoje dla rzesz sieciowych odbiorców.

Już jutro europejskie beta-testy Shadows of Angmar - ilustracja #1

Jim Brown, jeden z głównych producentów gry oznajmił, że dzięki rozpoczynającemu się jutro przedsięwzięciu jego zespół zgromadzi mnóstwo informacji na temat maszyn, na jakich grają wielbiciele MMO, dowie się co nieco o preferencjach swych przyszłych klientów, a przy okazji potwierdzi także stabilność swoich serwerów. Szacuje się, że na całym świecie z Shadows of Angmar przed premierą zmierzy się ponad 200 tysięcy osób.

Zapisy na beta-testy nie zostały jeszcze zakończone. Chętni do uczestnictwa w zabawie ciągle mogą rejestrować się na przeznaczonej do tego celu witrynie. Rynkowy debiut pełnej wersji tytułu planowany jest na późną wiosnę.