Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 marca 2008, 14:41

autor: Kuba

Jazda figurowa na lodzie na ekranie konsoli NDS

Już wkrótce wszystkie posiadaczki Nintendo DS będą mogły zagrać w Princess on Ice, czyli symulator jazdy figurowej na lodzie.

Już wkrótce wszystkie posiadaczki Nintendo DS będą mogły zagrać w Princess on Ice, czyli symulator jazdy figurowej na lodzie.

Gra przygotowywana jest przez studio 505 Games i ma dostarczyć wielu sportowych emocji miłośnikom tańca figurowego. Gracz wciela się w postać jednej z czterech, dostępnych tancerek - Kelly, Gabrielle, Alyssy oraz Madison. Jego zadaniem jest poprowadzenie ich kariery do samego szczytu. Aż do możliwości wzięcia udziału w turnieju „Princess on Ice” – najbardziej prestiżowego w lodowo-tanecznej branży.

W grze będziemy mogli wykonywać wszystkie wymyślne akrobacje, o jakich mogłaby zamarzyć młoda adeptka tego typu sportu - oczywiście przy pomocy ekranu dotykowego Nintendo DS. Poza lodem pojawi się również możliwość zarządzania naszą karierą od strony „menedżerskiej” - nie zabraknie takich opcji, jak dobór odpowiedniego sprzętu czy ubioru.

Princess on Ice ukaże się już w kwietniu tego roku. Poniżej prezentujemy kilka screenów pochodzących z gry.

Jazda figurowa na lodzie na ekranie konsoli NDS - ilustracja #1
Jazda figurowa na lodzie na ekranie konsoli NDS - ilustracja #2
Jazda figurowa na lodzie na ekranie konsoli NDS - ilustracja #3
Jazda figurowa na lodzie na ekranie konsoli NDS - ilustracja #4
Jazda figurowa na lodzie na ekranie konsoli NDS - ilustracja #5
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Princess on Ice

Princess on Ice