Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 kwietnia 2006, 19:40

autor: Marek "Vercetti" Grochowski

Indiana Jones z niezwykłą animacją postaci

Na tegorocznych targach E3 z pewnością nie zabraknie nowych szczegółów, związanych z przygodami niezłomnego Indiany Jonesa. Tymczasem LucasArts postanowił ujawnić ciekawą informację, dotyczącą swojej nowej produkcji.

Na tegorocznych targach E3 z pewnością nie zabraknie nowych szczegółów, związanych z przygodami niezłomnego Indiany Jonesa. Tymczasem LucasArts postanowiło ujawnić ciekawą informację, dotyczącą jego nowej produkcji.

Wiadomość jest o tyle interesująca, że odnosi się do animacji postaci. Za tą część gameplay’a odpowiedzialny będzie program Euphoria Natural Motion. Według autorów narzędzie jest tak zaawansowane, iż zostawi daleko w tyle algorytmy rag-doll, które obecnie ustalają standardy, jeśli chodzi o symulację ludzkich ruchów. Dema, jakie zaprezentował producent programu, wywołały pozytywne reakcje u przedstawicieli LucasArts mimo tego, iż projekt nadal znajduje się we wczesnej fazie rozwoju.

Indiana Jones z niezwykłą animacją postaci - ilustracja #1

 

Jeśli zaś chodzi o samego Indianę Jonesa… Cóż, jego twórcy postanowili otoczyć go tajemnicą i na razie wiemy o nim tylko tyle, iż ukaże się jeszcze w tym roku - naturalnie na konsolach nowej generacji.