Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 kwietnia 2007, 15:25

autor: Metatron

Guitar Hero II na X360 na amerykańskich półkach sklepowych

Amerykańscy posiadacze konsoli X360 już od wczoraj mogą nabywać grę muzyczną Guitar Hero II. Wspomniana produkcja pierwotnie została wydana z myślą o PS2. Nowa wersja gry zawiera wszystko to, co posiadał jej pierwowzór, wzbogacone o dodatkowe utwory, obsługę rankingów online oraz poprawioną grafikę. Europejscy gracze muszą poczekać na swoją wersję jeszcze dwa dni.

Amerykańscy posiadacze konsoli X360 już od wczoraj mogą nabywać grę muzyczną Guitar Hero II. Wspomniana produkcja pierwotnie została wydana z myślą o PS2. Nowa wersja gry zawiera wszystko to, co posiadał jej pierwowzór, wzbogacone o dodatkowe utwory, obsługę rankingów online oraz poprawioną grafikę. Europejscy gracze muszą poczekać na swoją wersję jeszcze dwa dni, ponieważ premiera na naszym kontynencie przewidziana została na 6 kwietnia.

Guitar Hero II na X360 na amerykańskich półkach sklepowych - ilustracja #1

Gra została już oceniona przez kilkanaście zachodnich serwisów. W każdym przypadku otrzymywała od recenzenta wysoką notę. Według serwisu gamerankings.com średnia ocen wystawionych tej produkcji to 95%. Dla porównania wspomnimy, że najpopularniejszy tytuł na X360, Gears of War, otrzymał 93,8%. Oczywiście wszystko może się zmienić wraz z dołączaniem kolejnych recenzji do statystyk, jednak nie ma co się spodziewać zbytniego spadku oceny.

Guitar Hero II na X360 na amerykańskich półkach sklepowych - ilustracja #2

Guitar Hero II zostało stworzone przez Harmonix, studio deweloperskie specjalizujące się w produkcjach muzycznych. W komplecie z płytą otrzymujemy specjalny kontroler, będący wyposażoną w kolorowe przyciski, miniaturową wersją gitary elektrycznej. W grze będziemy mogli zmierzyć się z siedemdziesięcioma rockowymi utworami o zróżnicowanym poziomie trudności. To jednak nie wszystko, ponieważ dzięki usłudze Xbox Live będzie można pobrać dodatkowe piosenki.

Zainteresowanych tematem odsyłamy na łamy naszej encyklopedii. Chętni mogą również odwiedzić oficjalną stronę internetową gry.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Guitar Hero II

Guitar Hero II