Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 17 stycznia 2007, 14:53

autor: Łosiu

GRY-OnLine wyróżnione w festiwalu stron internetowych

„Strona doskonale zrealizowana, innowacyjna i warta docenienia” – tylko witryny internetowe scharakteryzowane takimi określeniami otrzymują wyróżnienia akademii Webstarfestival. Miło jest mi zatem ogłosić, iż nasz serwis GRY-OnLine został otrzymał takowe WYRÓŻNIENIE w kategorii Kultura i Rozrywka w edycji 2006 Webstarfestivalu.

Strona doskonale zrealizowana, innowacyjna i warta docenienia” – tylko witryny internetowe scharakteryzowane takimi określeniami otrzymują wyróżnienia akademii Webstarfestival. Miło jest mi zatem ogłosić, iż nasz serwis GRY-OnLine został otrzymał takowe WYRÓŻNIENIE w kategorii Kultura i Rozrywka w edycji 2006 Webstarfestivalu.

Nie ukrywamy swego zadowolenia i dumy z otrzymanego wyróżnienia. Ale przede wszystkim dziękujemy Wam, czytelnikom, za to, że jesteście cały czas z nami, bo w głównej mierze to dzięki waszym głosom, oddanym na naszą stronę w głosowaniu Webstarfestival, przyznanie tej nagrody było możliwe. Kwalifikują się do niej nie tylko strony „doskonale zrealizowane, innowacyjne”, ale także niezwykle popularne wśród internautów.

GRY-OnLine wyróżnione w festiwalu stron internetowych - ilustracja #1