Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 kwietnia 2005, 10:15

autor: Krooliq

Gra Area 51 pojechała do tłoczni

Koncern Midway Games podał właśnie do wiadomości, że jego najnowsza produkcja, czyli gra o nazwie Area 51 pojechała już do tłoczni. Amerykańska premiera tego tytułu na konsole Xbox i PlayStation 2 nastąpi 25 kwietnia.

Koncern Midway Games podał właśnie do wiadomości, że jego najnowsza produkcja, czyli gra o nazwie Area 51 pojechała już do tłoczni. Amerykańska premiera tego tytułu na konsole Xbox i PlayStation 2 nastąpi 25 kwietnia. Niestety na razie nic nie wiadomo o terminie premiery tej produkcji w wersji PC. Wcześniej zapowiadano, że ukaże się ona równocześnie z jej konsolowymi odpowiednikami, ale teraz w tym temacie nastała cisza. Ponadto dalej nie wiemy, kiedy i czy ta gra trafi na nasze półki sklepowe.

Gra Area 51 pojechała do tłoczni - ilustracja #1

 

Area 51 jest pierwszoosobową grą akcji, której fabuła związana jest z tajemniczą Strefą 51 zlokalizowaną na pustynnym obszarze w Nevadzie, gdzie zaobserwowano dziwne światła i domniemane niezidentyfikowane obiekty latające.

Gra Area 51 pojechała do tłoczni - ilustracja #2

 

Pewnego dnia armia amerykańska straciła łączność z laboratorium. Ethan Cole, specjalista od niebezpiecznych materiałów pochodzenia organicznego i dowódca niewielkiego oddziału sił specjalnych, zostaje wyznaczony do zbadania kompleksu. Po dotarciu do celu okazuje się, że w bazie wybuchła niespotykana epidemia, która przeobraża zainfekowane osoby w straszliwe monstra. Zadaniem gracza jest niedopuszczenie do rozprzestrzenienia się tego groźnego wirusa oraz rozwikłanie wielu podejrzanych spraw, w tym związanych z rządem USA.

Wszystkich zainteresowanych tą produkcją po więcej informacji odsyłamy do naszej Encyklopedii Gier oraz na Oficjalną Stronę Gry.