Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 lutego 2002, 16:30

autor: Fajek

Gorasul: Dziedzictwo Smoka - premiera

Długo oczekiwana gra Gorasul: Dziedzictwo Smoka trafiła wreszcie do sklepów oraz punktów z prasą na terenie całego kraju!

Długo oczekiwana gra Gorasul: Dziedzictwo Smoka trafiła wreszcie do sklepów oraz punktów z prasą na terenie całego kraju!

Fabuła gry opowiada historię Roszondy, bohatera powołanego do życia przez magicznego smoka. Wziął on pod swoją opiekę małego chłopca, którego wychowywał od dziecka. Gdy Roszonda dorósł, otrzymał dar magii oraz smoczy charakter od swego przybranego ojca.

Tymczasem świat zaatakowany został przez demona z innego wymiaru, który postanowił go zniszczyć. W czasie wojny Roszonda wyrósł na największego bohatera gdyż smocza magia i moc pomagały mu uniknąć wielu niebezpieczeństw. Ostatecznie czas zniszczeń przetrwało tylko kilku magów, którzy przygarnęli ocalałych mieszkańców zniszczonych osad, zapewniając im bezpieczeństwo. Roszonda zginął broniąc dobra i walcząc ze złem, jednak nie było mu dane długo odpoczywać. Gdy świat ponownie znalazł się w potrzebie, nieśmiertelna dusza Roszondy przeniosła się w nowe ciało, którym kierując musimy zmierzyć się ze złem.

Warto odnotować, że znakomity RPG został wydany w serii eXtra Gra, co oznacza minimalną cenę (29,99 zł) i maksymalną jakość (4 płyty CD i profesjonalną, polską wersję językową).

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Gorasul: Dziedzictwo Smoka

Gorasul: Dziedzictwo Smoka