Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 kwietnia 2007, 09:52

autor: Jiker

GameStop podaje ceny akcesoriów do gry Rock Band

Przed kilkoma godzinami poinformowaliśmy Was, że Rock Band – najnowsza, zapowiedziana w poniedziałek gra studia Harmonix – będzie kompatybilna z gitarami powstałymi na potrzeby drugiej odsłony serii Guitar Hero II (jedynie w przypadku Xboksa 360). Ciekawe jak w porównaniu z nimi wypadną oficjalne akcesoria do Rock Band, których prawdopodobne ceny ujawniła właśnie sieć sklepów GameStop.

Przed kilkoma godzinami poinformowaliśmy Was, że Rock Bandnajnowsza, zapowiedziana w poniedziałek gra studia Harmonix – będzie kompatybilna z gitarami powstałymi na potrzeby drugiej odsłony serii Guitar Hero II (jedynie w przypadku Xboksa 360). Ciekawe jak w porównaniu z nimi wypadną oficjalne akcesoria do Rock Band, których prawdopodobne ceny ujawniła właśnie sieć sklepów GameStop.

Mikrofon, gitara, gitara bezprzewodowa oraz perkusja – tak przedstawia się aktualna oferta sieci GameStop wymierzona w przyszłych członków zespołu rockowego. Najtańszym elementem spośród wymienionych miałby być zdecydowanie mikrofon, którego cena ustalona została na poziomie 39.99 dolarów (około 115 złotych). Koszt zakupu zwykłej gitary zamknie się według GameStopu w kwocie 59.99 dolarów (172 złote), natomiast kupno jej bezprzewodowego odpowiednika to już wydatek rzędu 79.99 dolarów (230 złotych). Podobna cena ustalona została za perkusję. Jak więc łatwo policzyć, osoba chcąca nabyć wszystkie cztery peryferia musiałaby wydać, bagatela, blisko 750 złotych. A trzeba do tego doliczyć jeszcze koszt zakupu gry (59.99 dolarów – kolejne 172 złote). Aż strach podejmować się obliczeń mając na uwadze stosowany zazwyczaj przelicznik europejski - $1=1 Euro. Amerykańska premiera Rock Band miałaby się odbyć, zgodnie z tym co podaje GameStop, 1 listopada 2007 roku.

Cała nadzieja w tym, że być może zaprezentowane powyżej ceny ulegną zmianie. Przedstawiciele Harmonix nie potwierdzają ich bowiem, twierdząc, że są to jedynie spekulacje sieci GameStop. Na koniec dodajmy jeszcze, że wydawcą Rock Band jest koncern Electronic Arts.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Rock Band

Rock Band