Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 lutego 2009, 14:20

Forza Motorsport 3 prezentem na Gwiazdkę?

Bestsellerowa seria Forza Motorsport jest oczkiem w głowie wszystkich xboxowych kierowców. I wszyscy oni czekają z wytęsknieniem na jakiekolwiek wieści dotyczące trzeciej odsłony ich ukochanej serii.

Bestsellerowa seria Forza Motorsport jest oczkiem w głowie wszystkich xboxowych kierowców. I wszyscy oni czekają z wytęsknieniem na jakiekolwiek wieści dotyczące trzeciej odsłony ich ukochanej serii.

Chociaż oficjalnego potwierdzenia wciąż brak, to nieśmiałe doniesienia o będącej w produkcji trzeciej części gry co jakiś czas wychodzą na światło dzienne (tak było choćby z wyciekiem części grafik związanych z grą). Tym razem serwis videogaming247 donosi, że Forza 3 ujrzy światło dzienne w okresie świątecznym 2009 roku - mowa oczywiście o grudniu. W grze podobno (źródłem jest inny wyciek) znajdzie się 400 samochodów, 100 tras, pojawi się edycja kolekcjonerska i przynajmniej jeden dodatek DLC.

W zeszłym roku Microsoft ujawnił swój wielki hit okresu przedświątecznego – Gears of War 2 – na Games Developer Conference. Impreza ta zaczyna się już za ponad miesiąc, czy wtedy dane nam będzie oficjalnie usłyszeć o Forza Motorsport 3?

Forza Motorsport 3 prezentem na Gwiazdkę? - ilustracja #1
Wygra z Gran Turismo 5?

Filip Grabski

Filip Grabski

Istnieje od 1984 roku, a 10 lat później z pełną świadomością zaczął użytkować pecety. Zostało mu to do dzisiaj, ale w międzyczasie nauczył się łączyć przyjemne z pożytecznym (tak, na komputerach można nie tylko grać!). Z GOL-em współpracuje od marca 2008 roku - zaczynał od newsów, potem przeszedł do publicystyki i przy okazji pompował treści dla Gameplaya. Obecnie przede wszystkim tworzy grafiki widoczne na głównej stronie serwisu (i nie tylko) oraz opiekuje się ciekawostkami filmowymi dla Filmomaniaka. Prywatnie ojciec, mąż, podcaster (od 8 lat współtworzy Podcast Hammerzeit) i miłośnik konsumowania popkultury - zarówno tej wizualnej (na dobry film i serial zawsze znajdzie czas), jak i dźwiękowej (szczególnie, gdy brzmi ona jak gitara elektryczna).

więcej