Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 czerwca 2007, 15:17

autor: Vercetti

EVE Online wkrótce również w wydaniu pudełkowym

Zgodnie z informacjami, jakie wczoraj wieczorem podał koncern Crowd Control Productions, firmowana przezeń gra MMOcRPG o nazwie Eve Online w ciągu najbliższych dwóch miesięcy doczeka się wersji pudełkowej. Początkowo będzie ona dostępna w czterech krajach: Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Rosji oraz Japonii.

Zgodnie z informacjami, jakie wczoraj wieczorem podał koncern Crowd Control Productions, firmowana przezeń gra MMOcRPG o nazwie EVE Online w ciągu najbliższych dwóch miesięcy doczeka się wersji pudełkowej. Początkowo będzie ona dostępna w czterech krajach: Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Rosji oraz Japonii.

EVE Online wkrótce również w wydaniu pudełkowym - ilustracja #1

Według wstępnych planów przeznaczona do sieciowych rozgrywek produkcja ma zostać wydana w eleganckim opakowaniu DVD typu slim, we wnętrzu którego kryć będzie się płyta z grą, niewielka instrukcja oraz kod aktywacyjny, pozwalający na cieszenie się 14-dniową zabawą w uniwersum EVE bez wnoszenia jakichkolwiek opłat.

Cena tytułu będzie niewielka, wynosząca 3 lub 4 dolary, co można uznać za ukłon w stronę mniej zamożnych kolekcjonerów. Nie jest bowiem tajemnicą, że klienta gry można również bezproblemowo i całkowicie za darmo pobrać z Internetu. Rozmiar pliku wynosi 627 MB, a jego popularność jest na tyle duża, że w najnowszą produkcję CCP zagrywa się już ponad 200 tysięcy osób.