Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 czerwca 2007, 06:35

autor: BK

Eternal Sonata najchętniej zamawianą pozycją w japońskim oddziale sklepu Amazon

To niewiarygodne, ale prawdziwe. Gra na Xboxa 360 trafiła na pierwsze miejsce w rankingu najchętniej zamawianych tytułów japońskiego oddziału sklepu internetowego Amazon.

To niewiarygodne, ale prawdziwe. Gra na Xboxa 360 trafiła na pierwsze miejsce w rankingu najchętniej zamawianych tytułów japońskiego oddziału sklepu internetowego Amazon.

Eternal Sonata najchętniej zamawianą pozycją w japońskim oddziale sklepu Amazon - ilustracja #1

 

Udało się to osiągnąć grze Eternal Sonata, która w Kraju Kwitnącej Wiśni wydana zostanie jako Trusty Bell: Chopin’s Dream. Przypomnijmy, że jej akcja toczy się w wyobraźni Fryderyka Chopina, a konkretnie: podczas jego ostatniego snu, tuż przed śmiercią. Tytuł, którego wydawcą będzie Namco Bandai, niedawno doczekał się wersji demonstracyjnej, o czym informowaliśmy Was na łamach serwisu.

Na początku maja pisaliśmy również o rosnącej liczbie przedpremierowych zamówień na Eternal Sonata składanych przez Japończyków. Wczoraj wieczorem, na aktualizowanej na bieżąco liście sklepu Amazon, ta tworzona przez tri-Crescendo pozycja wylądowała na pierwszym miejscu, wyprzedzając Dragon Quest: Swords w wersji na Wii. Biorąc pod uwagę małe zainteresowanie konsolą Microsoftu w Kraju Kwitnącej Wiśni, należy to uznać za sukces.

Japońska premiera Trusty Bell: Chopin’s Dream odbędzie się 14 czerwca. Wszystkich zainteresowanych nową grą jRPG zapraszamy do zapoznania się ze związanymi z nią materiałami, które znajdziecie na łamach naszego serwisu:

Ostatnia aktualizacja: 2007-06-06

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Eternal Sonata

Eternal Sonata