Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 września 2007, 11:43

autor: Metatron

EA zapowiada Teen Style Stuff, nowy dodatek do gry The Sims 2

Electronic Arts przyzwyczaiło nas do tego, że co i rusz wypuszcza na rynek kolejny dodatek do gry The Sims 2. Gracze nie zdążyli jeszcze dobrze nacieszyć się Podróżami, a już przygotowane jest kolejne rozszerzenie. Nosić będzie tytuł Teen Style Stuff i zgodnie z nazwą pomoże nam wyposażyć nastoletniego sima w rzeczy potrzebne mu do podkreślenia własnej odrębności i przynależności do grupy.

Electronic Arts przyzwyczaiło nas do tego, że co i rusz wypuszcza na rynek kolejny dodatek do gry The Sims 2. Gracze nie zdążyli jeszcze dobrze nacieszyć się Podróżami, a już przygotowane jest kolejne rozszerzenie. Nosić będzie ono tytuł Teen Style Stuff i zgodnie z nazwą pomoże nam wyposażyć nastoletniego sima w rzeczy potrzebne mu do podkreślenia własnej odrębności i przynależności do grupy rówieśniczej.

EA zapowiada Teen Style Stuff, nowy dodatek do gry The Sims 2 - ilustracja #1

Twórcy przygotowali nowe elementy wystroju wnętrz, ubrania i inne akcesoria charakterystyczne dla przedstawicieli trzech grup młodzieżowych. Pierwszą są tzw. Socialites, czyli młode, niepracujące, bogate osoby zajmujące się jedynie imprezowaniem i promowaniem siebie. Drugą stanowią Trasherzy, dla których deskorolka czy deska surfingowa przestały być zwykłym hobby, a stały się stylem życia. Z kolei miłośnikom mrocznych klimatów z pewnością przypadnie do gustu styl Goth.

EA zapowiada Teen Style Stuff, nowy dodatek do gry The Sims 2 - ilustracja #2

Wygląda więc na to, że nowy dodatek nie wprowadzi nowych lokacji, a jedynie skoncentruje się na dostarczeniu mnóstwa nowych przedmiotów, z których będą mogli korzystać wirtualni podopieczni graczy. Data premiery The Sims 2: Teen Style Stuff nie została jeszcze ustalona.

EA zapowiada Teen Style Stuff, nowy dodatek do gry The Sims 2 - ilustracja #3