Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 czerwca 2007, 17:34

autor: BK

Dungeon Hero – nowa gra od Gamecock zmierza na PC i X360

Przedstawiciele Gamecock Media Group poinformowali, że nowa gra z gatunku action RPG trafi na początku 2009 roku do rąk posiadaczy pecetów i konsol Xbox 360. Produkt, znany do tej pory jako Hero, właśnie zmienił nazwę na Dungeon Hero i został oficjalnie zapowiedziany.

Przedstawiciele Gamecock Media Group poinformowali, że nowa gra z gatunku action RPG trafi na początku 2009 roku do rąk posiadaczy pecetów i konsol Xbox 360.

Dungeon Hero – nowa gra od Gamecock zmierza na PC i X360 - ilustracja #1

Produkt, znany do tej pory jako Hero, właśnie zmienił nazwę na Dungeon Hero i został oficjalnie zapowiedziany. Grę tworzy studio deweloperskie Firefly, którego pracownicy chcą nam pozwolić na wcielenie się w mieszkańca podziemnych lochów. Nie są znane szczegóły na temat rozgrywki. Wiemy jednak, że będzie to pozycja utrzymana w klimacie mrocznego fantasy, a na naszej drodze napotkamy gobliny, chochliki, trolle i tym podobne stworzenia. Zabawa w dużym stopniu opierać się będzie na walce z dużymi grupami przeciwników.

Dungeon Hero – nowa gra od Gamecock zmierza na PC i X360 - ilustracja #2

Na korzyść tej pozycji przemawia fakt, że jej wydawcą jest Gamecock Media Group. To firma, która wspomaga wiele niezależnych studiów deweloperskich, dając im szansę na zaprezentowanie światu swoich – często nietypowych – produkcji. W planie wydawniczym firmy na najbliższe miesiące znajduje się między innymi Insecticide tworzone przez Crackpot Entertainment.

Dungeon Hero – nowa gra od Gamecock zmierza na PC i X360 - ilustracja #3

Ostatnia aktualizacja: 2007-06-08

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.