Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 czerwca 2007, 17:17

autor: Major Doktor Upiorna

Posiadacze konsol PlayStation 3 i Xbox 360 również dostaną grę The Wall

Gra The Wall początkowo została zapowiedziana jedynie w wersji dla PeCetów. Niemniej jednak firma Play Ten Interactive szybko postanowiła zadedykować ją również posiadaczom konsol PlayStation 3 i Xbox 360. W wykonaniu owego założenia ma pomóc silnik o nazwie Gamebryo, który wcześniej został wykorzystany m.in. przy tworzeniu Civilization IV.

Gra The Wall początkowo została zapowiedziana jedynie w wersji dla PeCetów. Niemniej jednak firma Play Ten Interactive szybko postanowiła zadedykować ją również posiadaczom konsol PlayStation 3 i Xbox 360. W wykonaniu owego założenia ma pomóc silnik o nazwie Gamebryo, który wcześniej został wykorzystany m.in. przy tworzeniu Civilization IV. Tytuł The Wall w każdej z wymienionych wersji powinien trafić na sklepowe półki w drugim kwartale 2008 r.

Posiadacze konsol PlayStation 3 i Xbox 360 również dostaną grę The Wall - ilustracja #1

Zapowiedziana grama łączyć w sobie elementy typowe dla strzelanin z perspektywy pierwszej osoby, strategii czasu rzeczywistego i RPG. Akcja The Wall zostanie osadzona w postapokaliptycznej przyszłości na niemal doszczętnie zniszczonej Ziemi. Pozostali przy życiu ludzie, zmuszeni do nieustannej walki o przetrwanie, spróbują odbudować cywilizację sprzed zagłady. Aby tego dokonać sterowana postać będzie dysponowała rozbudowanym arsenałem broni i szerokim spektrum pojazdów.

Posiadacze konsol PlayStation 3 i Xbox 360 również dostaną grę The Wall - ilustracja #2

Developerzy zapowiedzieli, że zamierzają przygotować dwadzieścia dwa rozbudowane poziomy przeznaczone dla jednego gracza, które zostaną usytuowane w siedmiu odmiennych lokacjach. Nieliniowy przebieg zabawy da użytkownikowi szansę na wykonywanie dodatkowych misji i wywiązywania się z powierzonych zadań na kilka różnych sposobów, co w określony sposób wpłynie na przebieg zdarzeń. Szczegółowe informacje na temat niniejszej pozycji w wersji dla PeCetów znajdziecie na łamach naszej encyklopedii.

Ostatnia aktualizacja: 2007-06-08

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

The Wall

The Wall