Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 7 marca 2008, 12:42

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Drugie uaktualnienie Wielkiej Encyklopedii Gier 08 już dostępne!

Wszystkich posiadaczy Wielkiej Encyklopedii Gier 08 mamy przyjemność poinformować, że od dzisiaj dostępne jest drugie uaktualnienie.

Wszystkich posiadaczy Wielkiej Encyklopedii Gier 08 mamy przyjemność poinformować, że od dzisiaj dostępne jest drugie uaktualnienie.

Encyklopedia została wzbogacona o prawie 200 nowych, szczegółowo opisanych gier, blisko 180 kodów oraz trainerów. Obok nowych i zaktualizowanych wpisów encyklopedycznych, znajdziecie w nim najświeższe filmy, galerie oraz artykuły.

To jednak dopiero początek, uaktualnienie zawiera zestaw najlepszych poradników do największych hitów ostatnich miesięcy. Po ściągnięciu aktualizacji zajmującej 369 MB (742 MB przy pełnym uaktualnieniu), Wielka Encyklopedia Gier 08 zostanie wzbogacona o poradniki do gier takich jak m.in. Assassin's Creed, Need for Speed ProStreet, Universe at War: Earth Assault, Unreal Tournament III czy The Settlers: Narodziny Imperium.

Drugie uaktualnienie Wielkiej Encyklopedii Gier 08 już dostępne! - ilustracja #1

Przypominamy, że aby zaktualizować uprzednio zarejestrowaną Encyklopedię, wystarczy kliknąć na przycisku Ustawienia, a następnie na przycisk Aktualizacja Elektroniczna. Szczegółowe informacje na temat aktualizacji i rejestracji Wielkiej Encyklopedii Gier 08 znajdziecie oczywiście w Pomocy zawartej w programie.

Drugie uaktualnienie Wielkiej Encyklopedii Gier 08 już dostępne! - ilustracja #2

Wielka Encyklopedia Gier 08 dostępna jest od 4 grudnia w salonach prasowych, Empikach oraz wysyłkowo na stronach wortalu Gry-OnLine, w atrakcyjnej formie za jedyne 24,90 złotych. Więcej szczegółów na stronie: http://www.encyklopedia.gracza.pl/

Ostatnia aktualizacja: 2008-03-07

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.