Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 marca 2008, 12:59

God of War: Chains of Olympus pozostanie tytułem ekskluzywnym dla PSP

Od jakiegoś czasu da się zauważyć wyraźny rozpęd, jakiego nabrała konsolka PSP. Biblioteka gier stale się rozrasta, i choć kilka z najlepszych przeportowano na PlayStation 2 (sytuacja taka spotkała dwie części Grand Theft Auto, czy ostatnio Silent Hill Origins i Ratchet & Clank: Size Matters), jej posiadacze wciąż pochwalić mogą się sporą kolekcją wyśmienitych produkcji ekskluzywnych.

Od jakiegoś czasu da się zauważyć wyraźny rozpęd, jakiego nabrała konsolka PSP. Biblioteka gier stale się rozrasta, i choć kilka z najlepszych przeportowano na PlayStation 2 (sytuacja taka spotkała dwie części Grand Theft Auto, czy ostatnio Silent Hill Origins i Ratchet & Clank: Size Matters), jej posiadacze wciąż pochwalić mogą się sporą kolekcją wyśmienitych produkcji ekskluzywnych. Jedną z nich jest dopiero co wydany God of War: Chains of Olympus.

God of War: Chains of Olympus pozostanie tytułem ekskluzywnym dla PSP - ilustracja #1

I tak już najprawdopodobniej zostanie, bowiem jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie dewelopera, studia Ready At Dawn, kieszonkowe przygody Kratosa na pewno nie ukażą się na PlayStation 2. Przy okazji firma potwierdza, że Chains of Olympus był ich jedyną grą z tej serii. Więcej nie jest planowanych, gdyż studio kończy swoje tete-a-tete z handheldami i od tej pory zamierza zająć się produkowaniem gier na duże konsole.

Ostatnia aktualizacja: 2008-03-07

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

God of War: Chains of Olympus

God of War: Chains of Olympus