Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 czerwca 2007, 11:43

autor: Misiek

Dema Sega Rally na PS3 i X360 przed premierą pełnej wersji

Zespół Sega Racing Studio zapowiada, że postara się dostarczyć wersje demonstracyjne Sega Rally na Xbox Live oraz PlayStation Network jeszcze przed oficjalną premierą pełnej wersji gry. Zdementowano też plotki sugerujące, iż twórcy nie wyrobią się i Sega Rally nie zadebiutuje się we wrześniu.

Zespół Sega Racing Studio zapowiada, że postara się dostarczyć wersje demonstracyjne Sega Rally na Xbox Live oraz PlayStation Network jeszcze przed oficjalną premierą pełnej wersji gry. Zdementowano też plotki sugerujące, iż twórcy nie wyrobią się i Sega Rally nie zadebiutuje we wrześniu.

Guy Wilday, szef SEGA Racing Studio, potwierdził, że we wrześniu w sklepach mają pojawić się wszystkie planowane wersje gry: na PlayStation 3, Xboxa 360, PC oraz PSP.

Dema Sega Rally na PS3 i X360 przed premierą pełnej wersji - ilustracja #1

 

Dema Sega Rally na PS3 i X360 przed premierą pełnej wersji - ilustracja #2

Jeśli jednak chodzi o dema, to wypowiedział się jedynie na temat Xbox Live oraz PlayStation Network, a więc serwisów sieciowych dedykowanych Xboxowi 360 oraz PlayStation 3.

„Zamierzamy zrobić dema dla PS3 i X360 przed skończeniem pełnej wersji. Chcemy dać ludziom możliwość przetestowania gry zanim pojawi się ona w sklepach” – stwierdził Wilday.