Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 lutego 2009, 09:55

autor: Maciej Śliwiński

Bathory i Busta Rhymes w GTA IV: The Lost and Damned

Rockstar Games przyzwyczaiło już graczy do świetnej oprawy muzycznej w każdej z poprzednich części GTA. Nie inaczej będzie w najnowszym dodatku do GTA IV: The Lost and Damned.

Rockstar Games przyzwyczaiło już graczy do świetnej oprawy muzycznej w każdej z poprzednich części GTA. Nie inaczej będzie w najnowszym dodatku do GTA IV, czyli The Lost and Damned.

W przygotowywanym na konsole Xbox 360 dodatku, dostępne w podstawowej wersji stacje radiowe otrzymają sporą ilość nowych utworów. W hip hopowej stacji The Beat 102.7 zagości program prowadzony przez znanego DJa – FunkMaster Flexa. Swoje nagrania dla tego radia udostępnił również jeden z najbardziej znanych raperów w Stanach Zjednoczonych – Busta Rhymes. W GTA IV: The Lost and Damned usłyszymy dwa jego nowe utwory, między innymi utrzymane w klimatach crunk The Conglomerate. Ostatnią niespodzianką w tej stacji będzie zestaw utworów przygotowanych specjalnie na potrzeby gry, a zmiksowanych przez Statik Selektach, DJ’a znanego ze współpracy między innymi z Nas’em oraz G-Unit.

Bathory i Busta Rhymes w GTA IV: The Lost and Damned - ilustracja #1

Stacja Liberty City Hardcore również otrzyma nowe piosenki. Ich przygotowaniem zajął się Max Cavalera znany z brazylijskiego zespołu metalowego Sepultura. W radiu tym usłyszymy również kawałki nieistniejącej już szwedzkiej grupy heavymetalowej Bathory.

Pozostałe dwie stacje również zagrają zupełnie nowe kawałki. Warto tez dodać, że w Liberty Rock Radio ponownie jako DJ zagości Iggy Pop, jeden z prekursorów punk rocka, a w Radio Broker szaleć będzie autorka rocka dla zbuntowanych piętnastolatków - Juliette Lewis.

Jak prezentują się stacje radiowe wzbogacone nowymi utworami przekonamy się już niebawem. Premiera oczekiwanego dodatku do GTA zapowiedziana jest na przyszły tydzień – gra będzie dostępna 17 lutego.