Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 maja 2006, 09:17

99 sierpniowych nocy? Znamy przybliżoną datę premier Ninety-Nine Nights w zrozumiałym języku

Firma Q Entertainment już raz w trakcie tegorocznych targów E3 zamieszała. Sytuacja ta wystąpiła w momencie ogłoszenia nowych gier z serii Lumines – Lumines 2 na PSP, Lumines Plus na PS2 oraz zaskakującego Lumines Live na Xboxa 360. Tym razem malutka burza rozpętana została przez prezesa wymienionego wyżej studia, Tetsuyę Mizuguchiego.

Firma Q Entertainment już raz w trakcie tegorocznych targów E3 zamieszała. Sytuacja ta wystąpiła w momencie ogłoszenia nowych gier z serii LuminesLumines 2 na PSP, Lumines Plus na PS2 oraz zaskakującego Lumines Live na Xboxa 360. Tym razem malutka burza rozpętana została przez prezesa wymienionego wyżej studia, Tetsuyę Mizuguchiego.

99 sierpniowych nocy? Znamy przybliżoną datę premier Ninety-Nine Nights w zrozumiałym języku - ilustracja #1 Dotyczy ona gry Ninety-Nine Nights, wydanej dotąd jedynie w Japonii (premiera nastąpiła 20 kwietnia). Wszystko rozbiło się o słowa Mizuguchiego, który w trakcie jednego z wielu wywiadów podał przybliżoną datę premiery tego programu w Ameryce Północnej (dotąd znany był jedynie okres, mianowicie jesień).

Ninety-Nine Nights trafi na amerykańskie półki sklepowe najprawdopodobniej w sierpniu. Jeżeli w międzyczasie wystąpią pewnego rodzaju problemy, premiera może zostać przesunięta na wrzesień. W najbliższym czasie powinniśmy uzyskać 100-procentowe informacje.

99 sierpniowych nocy? Znamy przybliżoną datę premier Ninety-Nine Nights w zrozumiałym języku - ilustracja #2 Przypomnijmy, że Ninety-Nine Nights jest grą akcji, czerpiącą pełnymi garściami z najlepszych wzorców japońskiego fantasy. Rozgrywka w sposób niebywały przypomina produkcje spod znaku Dynasty Warriors firmy Koei. 99N powstaje z myślą o Xboxie 360.

Więcej informacji na temat opisywanej gry znajdziecie w naszej Encyklopedii. Polecam również przejrzenie trailerów oraz filmów prezentujących rozgrywkę (#1, #2, #3).

Piotr Doroń

Piotr Doroń

Były redaktor niezapomnianego emu@dreams, gdzie zagnała go fascynacja emulacją i konsolami, recenzent magazynu GB More. Z wykształcenia dziennikarz i politolog. W Gry-Online.pl od 2004 roku – zaczynał od zapowiedzi i recenzji, by po roku dołączyć do newsroomu i tam pozostać już na wieki (z uśmiechem na twarzy). Obecnie szef działu wiadomości, gdzie zarządza zespołem złożonym zarówno ze specjalistów w swoim fachu, jak ambitnych żółtodziobów, chętnych do nauki i pracy na najwyższych obrotach. Miłośnik informacji, gier (długo by wymieniać ulubione gatunki), Internetu, dobrej książki sci-fi i fantasy, nie pogardzi również dopieszczonym serialem lub filmem. Mąż, ojciec trójki dzieci, esteta, zwolennik umiaru w życiu prywatnym.

więcej