Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 kwietnia 2007, 15:53

autor: Elrond

3 lata z City of Heroes

Już dzisiaj na urodzinowym torcie Guild Wars zapłoną 2 świeczki (pisaliśmy o tym wczoraj), jednak nie jest to jedyne dziecko NCsoft obchodzące swój jubileusz. Wczoraj dokładnie 3 lata stuknęły grze City of Heroes.

Już dzisiaj na urodzinowym torcie Guild Wars zapłoną 2 świeczki (pisaliśmy o tym wczoraj), jednak nie jest to jedyne dziecko NCsoft obchodzące swój jubileusz. Wczoraj dokładnie 3 lata stuknęły grze City of Heroes. Mimo, iż obchody tego wydarzenia nie zapowiadają się tak ekscytująco jak w przypadku pierwszej ze wspomnianych produkcji, jednak już za kilka tygodni gracze City of Heroes mogą spodziewać się kolejnego, darmowego rozszerzenia gry.

Zobaczmy zatem jak po tych 3 latach City of Heros (i City of Villains) prezentuje się w liczbach. W obu grach stworzono łącznie ponad 24 miliony postaci, z których 102,000 osiągnęło maksymalny, 50 poziom doświadczenia. Najpopularniejszym typem bohatera jest Blaster, natomiast najwięcej złoczyńców wywodzi się spośród Mastermind. Wśród najchętniej wybieranych supermocy króluje umiejętność latania, następnie mamy super skok, super prędkość i teleportację. Gracze stworzyli ponad 654,000 tzw. super grup i wybudowali ponad 66,000 baz.

Więcej informacji na temat City of Heros oraz City of Villains znajdziecie w naszej Encyklopedii.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.