Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Outriders

Outriders - gameplay oraz nowe szczegóły dotyczące gry

Froozyy, 13 lutego 2020, 22:02

Twórcy polskiego Outriders podzielili się dzisiaj z graczami nowymi informacjami na temat nadchodzącej produkcji. Po raz pierwszy zobaczyliśmy gameplay z gry, a także dowiedzieliśmy się nieco więcej o świecie oraz filarach rozgrywki.

Adrian Chmielarz: People Can Fly od Outriders to zupełnie inni ludzie niż kiedyś

Entelarmer, 12 lutego 2020, 19:06

Adrian Chmielarz z The Astronauts wypowiedział się na temat założonego przez niego zespołu People Can Fly. Zdaniem polskiego dewelopera, w jego byłym studiu nie ma już żadnego z twórców Painkillera oraz Bulletstorm, a ludzie pracujący nad Outriders to niemalże inny zespół.

Trailer polskiego Outriders; gra zmierza m.in. na PS5 i Xboksa Series X

Vergil, 11 lutego 2020, 17:41

Studio People Can Fly udostępniło świeży zwiastun gry Outriders, a także podzieliło się jej nowym terminem premiery. Ponadto dowiedzieliśmy się, że nad Wisłą tytuł otrzyma pełną lokalizację, a oprócz komputerów osobistych, PS4 oraz Xboksa One trafi on na PS5 i Xboksa Series X.

People Can Fly przedstawia 6 ważnych rzeczy o Outriders na nowym filmie

AlexB, 19 czerwca 2019, 10:53

W sieci pojawił się kolejny film promocyjny gry Outriders, czyli nowej strzelanki polskiego studia People Can Fly. Omawia on sześć najważniejszych według twórców rzeczy, o których na początek powinniśmy wiedzieć o ich produkcji.

Termin premiery i trailer Outriders – nowej gry polskiego People Can Fly

Vergil, 11 czerwca 2019, 04:10

Polskie studio People Can Fly zaprezentowało światu swoje nowe dzieło. Mowa o strzelance pod tytułem Outriders, która zabierze nas do mrocznego uniwersum science fiction. Oprócz klimatycznego zwiastuna tytuł doczekał się orientacyjnego terminu premiery.

Square Enix zapowiada Outriders - zobacz pierwszy teaser trailer

Entelarmer, 3 czerwca 2019, 19:33

Firma Square Enix udostępniła krótki zwiastun gry Outriders. Materiał nie zdradza wiele, ale zapowiada ujawnienie tytułu na tegorocznych targach E3.