Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 listopada 2021, 09:32

Outriders z nową aktualizacją jeszcze dziś; zapowiedziano także dodatek

Outriders otrzyma dziś dużą aktualizację o nazwie New Horizon. W przyszłości zagramy zaś w pełnoprawne rozszerzenie pod tytułem Worldslayer.

W SKRÓCIE:
  • Do Outriders trafi dziś aktualizacja o nazwie New Horizon.
  • Wprowadzi ona do gry cztery nowe Ekspedycje oraz wiele innych zmian i nowości.
  • W 2022 roku Outriders doczeka się zaś pełnoprawnego rozszerzenia.

Twórcy Outriders niespodziewanie zapowiedzieli dużą aktualizację do swojej gry. Nosi ona nazwę New Horizon i jest efektem miesięcy prac w oparciu o głosy społeczności. Update zostanie udostępniony jeszcze dziś i wprowadzi do produkcji sporą dawkę nowej zawartości. Nie zabraknie też wielu mniejszych poprawek.

Uwagę przyciągają przede wszystkim cztery nowe Ekspedycje. Za ich sprawą gracze będą mogli zaangażować się w więcej aktywności w fazie end game. Ponadto zostaną one pozbawione limitu czasowego – od teraz będzie to jedynie opcjonalne utrudnienie (nie wpłynie ono na otrzymywane nagrody). Twórcy zdecydowali się na taki krok, ponieważ dotychczasowe rozwiązanie miało zmuszać graczy do używania jedynie najbardziej efektywnych taktyk. Przez to rzadziej decydowali się oni na eksperymenty.

Ponadto gracze będą mogli skorzystać z systemu transmogryfikacji, czyli możliwości modyfikowania wyglądu pancerza. Do gry trafią też nowe skórki, a poszczególne klasy postaci oraz umiejętności doczekają się lepszego balansu. Gra wzbogacona zostanie także o wiele mniejszych lub większych poprawek, które w ogólnym rozrachunku mają wpłynąć pozytywnie na doświadczenia graczy. Więcej informacji na ich temat znajdziecie w obszernym materiale wideo przedstawiającym zmiany.

To nie jedyne ogłoszenia ze strony People Can Fly. Polskie studio zapowiedziało przy okazji, że Outriders otrzyma w przyszłości pełnoprawne rozszerzenie. Nosi ono nazwę Worldslayer i zadebiutuje w 2022 roku. Niestety nie zdradzono nic na jego temat. Na więcej informacji musimy poczekać do wiosny. To właśnie wtedy twórcy zaprezentują je światu.