Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 marca 2021, 10:44

autor: Aquma

Outriders - patch do dema naprawi bugi i pozwoli wyłączyć motion blur

Studio People Can Fly poinformowało, że demo Outriders w przyszłym tygodniu doczeka się patcha. Łatka ma naprawić najpoważniejsze problemy i dokonać zmian w balansie rozgrywki. Otrzymamy też opcję wyłączenia funkcji graficznej motion blur.

W SKRÓCIE:

  1. demo Outriders otrzyma łatkę, która wyeliminuje szereg problemów;
  2. mowa m.in. o crashach i poważnych bugach;
  3. otrzymamy też poprawki balansu oraz przełącznik opcji graficznej motion blur.

Twórcy Outriders – polskie studio People Can Fly – poinformowali, że wydane ponad tydzień temu demo tej produkcji otrzyma patch, który wyeliminuje najpoważniejsze problemy i bugi (np. crashe, powolne znajdowanie towarzyszy do aktywności czy doświadczany na PC błąd, który usuwa ekwipunek gracza w przypadku utraty połączenia). Otrzymamy też wyczekiwaną przez niektórych graczy możliwość wyłączenia efektu rozmycia w ruchu (tzw. motion blur).

Dodatkowo deweloperzy planują wprowadzić szereg poprawek w balansie gry – kapitanowie (typ przeciwnika) staną się słabsi, zaś Gauss (pierwszy boss Outriders) nieco silniejszy. Zmiany będą dotyczyły również ekwipunku – tzw. zdobywanie mocnego sprzętu ma być nieco utrudnione (przykładowo epickiego ekwipunku nie kupimy w sklepie, a przedmioty legendarne nie wypadną już ze skrzyń), ale za to farmując go będziemy mogli skupić się na powtarzaniu przyjemniejszych fragmentów gry.

Deweloperzy ze studia People Can Fly zaznaczają, że chcą wyeliminować najpoważniejsze problemy, ale potem demo raczej nie będzie intensywnie rozwijane i patchowane, bowiem twórcy muszą skupić się na pracy nad ukończeniem pełnej wersji gry. Omawianej łatki możemy spodziewać się na początku przyszłego tygodnia.

Przypominamy, że Outriders zadebiutuje 1 kwietnia tego roku na komputerach oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X / S.

  1. Grałem w Outriders – im było trudniej, tym lepiej się bawiłem
  2. Outriders – strona oficjalna