Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 kwietnia 2021, 09:00

Outriders może dostać duże dodatki fabularne

Bartek Kmita ze studia People Can Fly przyznał w wywiadzie, że deweloperzy są zainteresowani tworzeniem nowej zawartości do Outriders. Miałaby ona przyjąć formę dużych, fabularnych dodatków, opowiadających zupełnie nowe historie.

W SKRÓCIE:

  1. studio People Can Fly chciałoby stworzyć duże, fabularne rozszerzenia do Outriders;
  2. inspiracją dla gry i przyszłej zawartości jest seria Diablo.

W zeszłym tygodniu na rynku zadebiutował looter shooter od polskiego studia People Can Fly i wydawcy Square Enix – Outriders. Produkcja przyciągnęła sporo graczy (pomimo problemów z serwerami) i wygląda na to, że jest niemałym sukcesem. W wywiadzie dla redakcji Forbes dyrektor kreatywny studia – Bartek Kmita – przyznaje, że deweloperzy z chęcią stworzyliby duże dodatki fabularne do tego tytułu.

Mamy wiele historii do opowiedzenia i pomysłów, które chcemy sprawdzić, a których nie udało nam się zmieścić w oryginalnej grze, więc z chęcią stworzymy więcej zawartości w przyszłości. Wszystko co zrobimy będzie w formie znaczących rozszerzeń z samodzielnymi historiami - stwierdził twórca.

Co ciekawe, inspiracją dla przyszłej zawartości – jak i samego Outriders – jest seria Diablo. Bartek Kmita przyznaje, że to właśnie od niej „wszystko się zaczęło”.

Jeśli chodzi o inspiracje, to wszystko zaczęło się od Diablo, które nadal uważamy za najlepsze w swojej klasie. Dlatego to Diablo, a nie inne gry z gatunku, chcieliśmy wykorzystać jako punkt odniesienia - odnotował deweloper.

Przypominamy, że Outriders jest dostępne na pecetach oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X / S (na platformach Microsoftu w tytuł możemy zagrać także opłacając abonament Xbox Game Pass).

  1. Grałem w Outriders – im było trudniej, tym lepiej się bawiłem
  2. Outriders – poradnik
  3. Outriders – strona oficjalna