Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 marca 2021, 16:15

Outriders trafi do Xbox Game Pass [Aktualizacja]

Post na oficjalnym koncie usługi Xbox Game Pass na Twitterze sugeruje, że może do niej trafić sieciowa gra akcji Outriders tworzona przez polskie studio People Can Fly.

W SKRÓCIE:

  1. Outriders może trafić do abonamentu Xbox Game Pass;
  2. źródłem informacji jest wpis, który pojawił się na oficjalnym koncie usługi na Twitterze.

AKTUALIZACJA:

Serwis xbox.com potwierdził informację, że gra Outriders w dniu premiery, czyli 1 kwietnia, znajdzie się w abonamencie Xbox Game Pass na konsolach Xbox One i Xbox Series X/S oraz urządzeniach z systemem Android.

Na oficjalnym kanale usługi Xbox Game Pass na Twitterze pojawił się post sugerujący, że do wspomnianego abonamentu może trafić kolejna gra. Co więcej, mowa o tytule, który nawet jeszcze nie zadebiutował – chodzi o sieciową grę akcji Outriders tworzoną przez polskie studio People Can Fly.

Tweet przedstawia screen z e-mailem osoby o nazwisku Melissa McGamepass, która piastuje stanowisko „Starszego Porucznika Wykonawczego Generalnej Komunikacji ds. Gier”. Wpis nie jest jednoznaczny i nie wymienia gry z tytułu, ale dość wyraźnie nawiązuje do dzieła rodzimej firmy. Kluczowa informacja kryje się w zdaniu: „Czy ktoś z was dostrzegł tajemniczy sygnał, który niedawno pojawił się w oddali, czy to ja jestem anomalią w tej sytuacji?”. Jeśli nie wiecie o co chodzi, rzućcie okiem na poniższy trailer.

Przypominamy, że Outriders zadebiutuje 1 kwietnia na komputerach oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X / S.

  1. Grałem w Outriders – im było trudniej, tym lepiej się bawiłem
  2. Outriders – strona oficjalna