Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 kwietnia 2021, 12:48

autor: Adrian Werner

Premiera Outriders - gry polskiego People Can Fly

Doczekaliśmy się premiery sieciowej gry akcji Outriders. W najnowsze dzieło polskiego zespołu People Can Fly mogą już zagrać użytkownicy konsol, a pecetowcy dołączą do nich za kilka godzin.

Na rynku zadebiutowała wyczekiwana gra Outriders autorstwa polskiego studia People Can Fly. W produkcję mogą już zagrać posiadacze konsol PlayStation 4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X/S. Gracze pecetowi muszą jeszcze trochę poczekać, gdyż wydanie PC wystartuje dzisiaj o godzinie 18:00 czasu polskiego, ale dostępny jest już pre-load, pozwalający wcześniej pobrać pliki.

W PlayStation Store grę można kupić za 289 złotych, a w Microsoft Store za 289,99 zł. W obu przypadkach płacąc raz otrzymujemy dostęp do wersji zarówno na starą generację, jak i next-geny. W Polsce Outriders można kupić o kilkadziesiąt złotych taniej w edycji pudełkowej.

Na PC gra będzie dostępna zarówno na Steamie, jak w Epic Games Store, za 249,90 zł. Warto dodać, że w produkcję można zagrać także w ramach abonamentu Game Pass, ale dotyczy to tylko wydania na Xboksa One i Xboksa Series X/S. Z jakiegoś powodu projekt nie trafi do oferty pecetowej wersji subskrypcji. Warto dodać, że Outriders oferuje pełną polską wersję językową na wszystkich platformach sprzętowych.

W sieci nie pojawiły się jeszcze recenzje gry, więc nie wiadomo, czy produkcja spełniła pokładane w niej nadzieje. Najpewniej sporo jeszcze na nie poczekamy, gdyż sieciowa natura produkcji sprawia, że właściwie da się ją ocenić dopiero po premierze, gdy serwery zapełnią się graczami.

Oczekiwania względem gry są duże. Udostępnione w lutym demo skutecznie przekonało do Outriders masę ludzi. W rezultacie pre-order produkcji od wielu tygodni pojawia się na liście 10 największych bestsellerów serwisu Steam.

  1. Oficjalna strona gry Outriders
  2. Grałem w Outriders – im było trudniej, tym lepiej się bawiłem
  3. Outriders - wymagania sprzętowe i opcje gry na PC