Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 kwietnia 2021, 12:43

Ratchet & Clank na PS5 dostanie patch. Gra zadziała w 60 fps [aktualizacja]

Twórcy gry Ratchet & Clank – studio Insomniac Games – poinformowali, że w kwietniu produkcja ta otrzyma łatkę, która pozwoli jej lepiej wykorzystać moc PS5. Będziemy mogli zagrać w ten tytuł w 60 klatkach animacji na sekundę.

Aktualizacja:

Wygląda na to, że prace nad omawianą łatką do Ratchet & Clank zakończyły się nieco wcześniej niż pierwotnie planowano i już jest ona dostępna.

Oryginalna wiadomość:

Studio Insomniac Games poinformowało, że Ratchet & Clank – remake produkcji z 2002 roku, który kilka lat temu ukazał się na PlayStation 4 i działa na PlayStation 5 dzięki wstecznej kompatybilności – niedługo otrzyma patch dedykowany drugiej z konsol. Łatka umożliwi zabawę w 60 klatkach animacji na sekundę. Aktualizacja zadebiutuje w kwietniu.

Warto przypomnieć, że w ramach akcji Play At Home omawiany tytuł można obecnie za darmo dodać do swojej biblioteki (do 1 kwietnia). Trwają też prace nad pełnoprawną kontynuacją zatytułowaną Ratchet & Clank: Rift Apart. Sequel powstaje z myślą o PS5 i pojawi się na tej konsoli 11 czerwca tego roku.

  1. Recenzja gry Ratchet & Clank - remake pierwsza klasa
  2. Ratchet & Clank – poradnik
  3. Ratchet & Clank – strona oficjalna