Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 lutego 2021, 17:50

autor: Karol Laska

Premiera Ratchet & Clank: Rift Apart w czerwcu. Znamy bonusy za pre-order

Wiemy, kiedy zagramy w najnowszą grę studia Insomniac Games, Ratchet & Clank: Rift Apart, a także z czym wiążą się pre-ordery wybranych edycji produktu.

W SKRÓCIE:
  1. w nowego Ratcheta & Clanka zagramy od 11 czerwca 2021 roku;
  2. przedsprzedaż cyfrowej wersji gry (a w wybranych sklepach i fizycznej) wiąże się z otrzymaniem bonusowej zawartości w postaci chociażby cyfrowego artbooka czy zestawu pancerzy;

Marcus Smith, dyrektor kreatywny w studiu Insomniac Games, opublikował na oficjalnym blogu PlayStation wiadomość, w której zawarł ważne detale dotyczące daty premiery i wydań nadchodzącej gry ekskluzywnej na PS5 – Ratchet & Clank: Rift Apart.

Wiedzieliśmy, że produkcja ma ukazać się w 2021 roku. Teraz wiadomo, iż tytuł pojawi się 11 czerwca. Twórcy gorąco zachęcają w związku z tym do składania pre-orderów, bo te będą wiązały się z cyfrowymi bonusami dla graczy.

Jeżeli dacie się przekonać deweloperom i zdecydujecie się na skorzystanie z przedsprzedażowej oferty Insomniac Games i Sony Interactive Entertainment, to będziecie mogli się cieszyć następującymi dodatkami:

Źródło: PlayStation Blog - Premiera Ratchet & Clank: Rift Apart w czerwcu. Znamy bonusy za pre-order - wiadomość - 2021-02-11
Źródło: PlayStation Blog

Należy jednak zaznaczyć, że bonusowa zawartość będzie nieco uboższa, jeśli zdecydujecie się na zakup standardowej edycji gry – w takim przypadku otrzymacie jedynie specjalną broń, zestaw pancerzy plus, oczywiście, produkt główny. Zamawiając wersję Deluxe, możecie liczyć także na garść naklejek do trybu fotograficznego, 20 jednostek growej waluty oraz cyfrowy artbook wraz ze ścieżką dźwiękową.

Smith zaznacza jednak, że sprawa ma się nieco inaczej z pre-orderami fizycznych kopii nowego Ratcheta & Clanka. Zamawiając wersję pudełkową (jej zdjęcie znajdziecie poniżej), musicie zapytać wybrany przez siebie sklep, czy oferuje wyżej wymienione bonusy, gdyż nie będzie to odgórna norma.

Źródło: PlayStation Blog - Premiera Ratchet & Clank: Rift Apart w czerwcu. Znamy bonusy za pre-order - wiadomość - 2021-02-11
Źródło: PlayStation Blog

Na sam koniec informacja dla osób niezdecydowanych na zakup. Twórcy zapewniają, że Ratchet & Clank: Rift Apart będzie idealnym tytułem dla ludzi, którzy nie mieli wcześniej styczności z serią, gdyż fabuła gry będzie w pełni niezależna (choć fani z pewnością wychwycą parę smaczków).

  1. Strona internetowa gry Ratchet & Clank: Rift Apart