Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 11 lutego 2021, 17:40

RAGE 2 od przyszłego tygodnia za darmo w Epic Games Store

Poznaliśmy gry, które w przyszłym tygodniu zostaną udostępnione za darmo na platformie Epic Games Store. Jedną z nich będzie RAGE 2, czyli kontynuacja strzelanki FPP od studia id Software z 2011 roku.

Równo o godzinie 17:00 czasu polskiego na platformie Epic Games Store udostępniona za darmo została gra Halcyon 6: Lightspeed Edition. Dowiedzieliśmy się również, jakie produkcje zostaną oddane bezpłatnie w ręce jej użytkowników w przyszłym tygodniu. Jedna z nich z pewnością przyciągnie uwagę wielu graczy. Jest nią RAGE 2, czyli opracowana przez studio Avalanche we współpracy z id Software kontynuacja strzelanki FPP z 2011 roku, której akcja toczy się w postapokaliptycznym świecie przyszłości. Tytuł ujrzał światło dzienne dwa lata temu i został nieźle, choć bez rewelacji, przyjęty przez media branżowe.

Równolegle z RAGE 2 Epic Games planuje także rozdać Absolute Drift: Zen Edition. Jest to minimalistyczna, niezależna gra wyścigowa, w ramach której możemy zasiąść za kierownicami różnych aut i wykonywać efektowne ślizgi na torach. Tytuł, prócz PC, jest także dostępny na PlayStation 4, Nintendo Switch oraz Xboksie One.

Zarówno RAGE 2, jak i Absolute Drift: Zen Edition będzie można zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store od 18 lutego. Rozdawnictwo wystartuje równo o godzinie 17:00 czasu polskiego.

  1. Oficjalna strona platformy Epic Games Store