Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 11 lutego 2021, 17:00

Halcyon 6 od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Dziś od godziny 17:00 czasu polskiego na platformie Epic Games Store będzie można zdobyć za darmo grę Halcyon 6: Lightspeed Edition. Tytuł pozostanie dostępny bezpłatnie do 18 lutego.

[Aktualizacja] Grę Halcyon 6: Lightspeed Edition można już zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store. Natomiast w przyszłym tygodniu udostępnione zostaną Absolute Drift oraz Rage 2.

Miłośnicy klimatów kosmicznych po raz kolejny otrzymają miły upominek od firmy Epic Games. Dziś o godzinie 17:00 na jej platformie cyfrowej dystrybucji udostępniona za darmo zostanie gra Halcyon 6: Lightspeed Edition. Zanim to jednak nastąpi, wciąż macie jeszcze trochę czasu, by bezpłatnie przypisać do swoich kont produkcje z zeszłego tygodnia, czyli For the King oraz Metro: Last Light Redux.

Halcyon 6: Lightspeed Edition jest opracowaną przez studio Massive Damage kosmiczną strategią z wyraźnymi elementami RPG. Naszym zadaniem podczas zabawy w tytule jest objęcie kontroli nad tytułową stacją kosmiczną, która ma pozwolić Ziemianom na odkrycie nowych technologii oraz zawiązywanie sojuszy z obcymi rasami. Wszystko to ma na celu pokonanie złych kosmitów, którzy obrali sobie nasz glob na cel inwazji. Aby się to udało, konieczne jest odpowiednie zarządzanie personelem oraz posiadanymi statkami, zbieranie surowców i przemierzanie losowo generowanej galaktyki. W tytule czuć inspirację takimi produkcjami jak Master of Orion czy FTL: Faster Than Light.

  1. Halcyon 6: Lightspeed Edition na platformie Epic Games Store

Halcyon 6: Lightspeed Edition będzie można zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store do 18 lutego. Tradycyjnie, zaktualizujemy niniejszą wiadomość, gdy tylko dowiemy się, jaki tytuł zostanie udostępniony bezpłatnie jako kolejny.

  1. Oficjalna strona platformy Epic Games Store