Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 4 lutego 2021, 17:05

For the King i Metro: Last Light Redux za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Dziś od godziny 17:00 na platformie Epic Games Store będzie można zdobyć za darmo cyfrowy egzemplarz gry For the King. Tytuł pozostanie dostępny bezpłatnie do 11 lutego.

[Aktualizacja] For the King oraz grę niespodziankę - Metro: Last Light Redux - można już zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store.

  1. For the King na platformie Epic Games Store
  2. Metro: Last Light Redux na platformie Epic Games Store

Natomiast w przyszłym tygodniu udostępnione zostanie Halcyon 6.

Mamy czwartek, zatem możemy się już szykować do kolejnej „zmiany warty”, jeśli chodzi o gry rozdawane za darmo na platformie Epic Games Store. Równo od godziny 17:00 będzie można przypisać do swoich kont na niej bez żadnych dodatkowych opłat grę For the King. Zanim to jednak nastąpi, wciąż można zdobyć cyfrowy egzemplarz udostępnionej w ubiegłym tygodniu zręcznościówki Dandara: Trials of Fear Edition.

For the King jest turową grą RPG stworzoną przez niezależne studio IronOak Games. Jej akcja toczy się w magicznym królestwie Fahrul, które pogrąża się w chaosie po śmierci jego władcy. W trakcie zabawy obejmujemy kontrolę nad grupą trojga śmiałków i naszym zadaniem jest próba stawienia czoła wiszącemu nad całym krajem niebezpieczeństwu. Musimy zatem przemierzać różne zakamarki świata, toczyć walki, zbierać potężne przedmioty i rozwijać umiejętności naszych podopiecznych. Co istotne, w tytule można bawić się zarówno w pojedynkę, jak i z przyjaciółmi w ramach kooperacji.

Warto zaznaczyć, że For the King było już wcześniej rozdawane na platformie Epic Games Store. Miało to miejsce w kwietniu ubiegłego roku.

For the King będzie można zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store do 11 lutego. Jak na razie nie wiemy, jaka produkcja zostanie udostępniona bezpłatnie jako następna. Tradycyjnie, gdy tylko taka informacja się pojawi, zaktualizujemy niniejszą wiadomość.

  1. Oficjalna strona platformy Epic Games Store