Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 23 kwietnia 2020, 17:10

autor: AlexB

Dziś następna darmowa gra w Epic Games Store [Aktualizacja]

Od dziś od godziny 17:00 na platformie Epic Games Store będzie można zdobyć za darmo grę For The King. To tego czasu wciąż istnieje opcja dodania do swojej biblioteki Just Cause 4 oraz Wheels of Aurelia.

[Aktualizacja] For the King można już przypisywać za darmo do swojego konta na Epic Games Store. Natomiast 30 kwietnia udostępnione zostaną dwie gry – horror Amnesia: Mroczny obłęd oraz przygodowa gra akcji Crashlands.

Mamy czwartek, a to oznacza, że na platformie Epic Games Store będzie można zdobyć za darmo kolejny darmowy tytuł. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, o godzinie 17:00 udostępnione zostanie For the King. Do tego czasu wciąż macie szansę na przypisanie do swojego konta dwóch innych produkcji – trzecioosobowej gry akcji z otwartym światem Just Cause 4 oraz przygodówki Wheels of Aurelia.

  1. For the King na platformie Epic Games Store
Dziś następna darmowa gra w Epic Games Store; Just Cause 4 wciąż dostępne - ilustracja #1
Czas na przygodę w For the King.

For the King jest przygotowaną przez studio IronOak Games turową grą RPG, posiadającą elementy strategii oraz roguelike'a, oferującą zarówno zabawę dla pojedynczego gracza, jak i trzyosobową kooperację. Tytuł został ciepło przyjęty zarówno przez media branżowe, jak i graczy.

For the King będzie można zdobyć w Epic Games Store do 30 kwietnia. O tym, jaka gra (bądź gry) zostanie udostępniona jako kolejna w ramach akcji darmowego rozdawnictwa na tej platformie, poinformujemy Was natychmiast, gdy zostanie ona ujawniona.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.