Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 kwietnia 2020, 16:11

autor: Vergil

Red Dead Redemption 2 trafi do Xbox Game Pass

Firma Microsoft dokłada starań, by uczynić usługę Xbox Game Pass na konsole możliwie najbardziej atrakcyjną dla graczy. Niedługo lista gier dostępnych w jej ramach poszerzy się o Red Dead Redemption 2, czyli najnowszy hit studia Rockstar Games.

Red Dead Redemption 2 trafi do Xbox Game Pass - ilustracja #1
Red Dead Redemption II to jeden z największych hitów obecnej generacji konsol.

AKTUALIZACJA:

Jako ciekawostkę warto dodać, że 7 maja ofertę Xbox Game Pass opuści Grand Theft Auto V. Parafrazując westernowe powiedzenie można stwierdzić, że najwyraźniej ta usługa jest za mała dla dwóch gier Rockstara.

Xbox Game Pass na konsole zyska niedługo kolejny hit. Firma Microsoft poinformowała, że 7 maja na liście gier dostępnych w ramach tej usługi pojawi się Red Dead Redemption 2, czyli bestsellerowa produkcja studia Rockstar Games, której akcję osadzono na Dzikim Zachodzie.

Tytuł, który zadebiutował na konsolach 26 października 2018 roku, odniósł sukces nie tylko komercyjny, lecz również artystyczny. Oczywiście abonenci Xbox Game Pass będą mogli sprawdzić zarówno jego kampanię fabularną, jak i rozbudowany tryb multiplayer, który wciąż jest rozwijany przez deweloperów.

Tymczasem przypominamy jeszcze, że do końca kwietnia do oferty Xbox Game Pass zostanie dodanych jeszcze kilka ciekawych pozycji. Więcej na ten temat przeczytacie w naszej wcześniejszej wiadomości.

Przypomnijmy, że subskrypcja Game Pass dostępna jest w trzech wersjach: na komputerach PC, konsolach z rodziny Xbox One oraz w wersji Ultimate łączącej dwa pierwsze rozwiązania. Po opłaceniu miesięcznego abonamentu, którego sugerowana cena wynosi 18,99 zł (PC) lub 40 zł (konsole), otrzymujemy możliwość pobrania dziesiątek gier wchodzących w skład stale aktualizowanej biblioteki nowych i nieco starszych tytułów, a także zniżki na zakupy w sklepie Microsoft Store. Jeśli jeszcze nie korzystaliście z Xbox Game Pass, abonament Ultimate kupicie już za 4 zł za pierwszy miesiąc tutaj. Do abonentów Game Passa trafiają także w dniu premiery wszystkie ekskluzywne produkcje studiów deweloperskich należących do Microsoftu, takich jak Ninja Theory czy 343 Industries.

  1. Red Dead Redemption II – oficjalna strona internetowa
  2. Poradnik do gry Red Dead Redemption II
  3. Recenzja gry Red Dead Redemption 2 – sandbox na „dychę”
  4. Wszystko o Red Dead Redemption 2