Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 kwietnia 2020, 19:40

autor: Michał "Ender" Kułakowski

Xbox Game Pass w kwietniu - m.in. Gears Tactics i The Long Dark

Poznaliśmy tytuły gier, które w kwietniu zostaną udostępnione subskrybentom usługi Xbox Game Pass na konsolach oraz komputerach PC. Wśród nich znalazły się produkcje takie jak Gears Tactics oraz The Long Dark.

Microsoft podzielił się informacjami na temat produkcji, które do końca kwietnia zostaną udostępnione abonamentom usługi Xbox Game Pass na konsolach oraz komputerach PC. Wśród tytułów znalazła się premierowa strategiczno-taktyczna gra Gears Tactics oraz survivalowy The Long Dark.

Xbox Game Pass w kwietniu - m.in. Gears Tactics i The Long Dark - ilustracja #1

Xbox Game Pass na konsole – nowe gry w kwietniu:

 1. The Long Dark – od 16 kwietnia
 2. Gato Roboto – od 21 kwietnia
 3. Deliver us the Moon – od 23 kwietnia
 4. Levelhead – od 30 kwietnia
 5. HyperDot – od 30 kwietnia
Xbox Game Pass w kwietniu - m.in. Gears Tactics i The Long Dark - ilustracja #2

Xbox Game Pass na PC – nowe gry w kwietniu:

 1. Gears Tactics – od 28 kwietnia [premiera gry]
 2. Machinarium
 3. Deliver us the Moon
 4. Gato Roboto
 5. Levelhead
 6. The Long Dark
 7. HyperDot

Przypomnijmy, że subskrypcja Game Pass dostępna jest w trzech wersjach: na komputerach PC, konsolach z rodziny Xbox One oraz w wersji Ultimate łączącej dwa pierwsze rozwiązania. Po opłaceniu miesięcznego abonamentu, którego sugerowana cena wynosi 18,99 zł (PC) lub 40 zł (konsole), otrzymujemy możliwość pobrania dziesiątek gier wchodzących w skład stale aktualizowanej biblioteki nowych i nieco starszych tytułów, a także zniżki na zakupy w sklepie Microsoft Store. Jeśli jeszcze nie korzystaliście z Xbox Game Pass, abonament Ultimate kupicie już za 4 zł za pierwszy miesiąc tutaj. Do abonentów Game Passa trafiają także w dniu premiery wszystkie ekskluzywne produkcje studiów deweloperskich należących do Microsoftu, takich jak Ninja Theory czy 343 Industries.

Warto zaznaczyć, że Game Pass na PC formalnie wciąż znajduje się w fazie beta-testów (stąd też niższa cena i liczne promocje). Jego oferta jest również uboższa w porównaniu do edycji konsolowej. Co istotne, jeżeli chcemy skorzystać z Game Passa na obu platformach, możemy zdecydować się na subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate. W cenie 54,99 zł miesięcznie dostajemy także wtedy konsolowy abonament Xbox Live Gold.