Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 28 stycznia 2021, 17:00

autor: Miłosz "AlexB" Szubert

Dandara: Trials of Fear Edition od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Od dziś na platformie Epic Games Store będzie można zdobyć za darmo cyfrowy egzemplarz dwuwymiarowej platformówki Dandara: Trials of Fear Edition. Promocja potrwa do 4 lutego.

[Aktualizacja] Dandara: Trials of Fear Edition można już zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store. Natomiast w przyszłym tygodniu udostępnione zostanie For The King.

Już niedługo użytkownicy platformy Epic Games Store będą mogli poszerzyć swoją bibliotekę gier o kolejną „darmówkę”. Dziś o godzinie 17:00 czasu polskiego udostępnione zostanie bowiem Dandara: Trials of Fear Edition. Zanim to jednak nastąpi, wciąż można przypisywać do swoich kont kosmiczną strategię Galactic Civilizations III od studia Stardock Corporation.

Dandara: Trials of Fear Edition to dwuwymiarowa platformówka w stylu metroidvanii, za którą odpowiada niezależna ekipa Long Hat House. Tytuł opowiada historię dziewczyny o imieniu Dandara, która pewnego dnia budzi się w tajemniczym, surrealistycznym świecie znanym jako Salt. Nie działają w nim podstawowe prawa fizyki, z grawitacją na czele, co otwiera sporo interesujących sposobów eksploracji – przeskakiwania między platformami, biegania po ścianach i odnajdywania rozmaitych sekretów. W grze nie brakuje także zagadek logicznych oraz przeciwników do pokonania. Tytuł został nieźle przyjęty przez media branżowe – w serwisie Metacritic jego pecetowa wersja może pochwalić się średnią ocen na poziomie 70/100 (na podstawie 8 recenzji).

  1. Dandara: Trials of Fear Edition na platformie Epic Games Store

Dandara: Trials of Fear Edition będzie obecna za darmo na platformie Epic Games Store do 4 lutego. Jak na razie nie wiemy, jaka produkcja (lub produkcje) zostanie udostępniona jako następna. Gdy tylko taka informacja się pojawi, zaktualizujemy niniejszą wiadomość.

  1. Oficjalna strona platformy Epic Games Store