Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 21 stycznia 2021, 17:15

Galactic Civilizations 3 od dziś za darmo w Epic Games Store

Od dziś na platformie Epic Games Store można zdobyć za darmo cyfrowy egzemplarz gry Galactic Civilizations III. Kosmiczna strategia od studia Stardock Entertainment będzie dostępna bez żadnych dodatkowych opłat do 28 stycznia.

Firma Epic Games pozostaje w klimatach kosmicznych, jeśli chodzi o darmowe rozdawnictwo na jej platformie cyfrowej dystrybucji. Po Star Wars: Battlefront II Celebration Edition, które można było zdobyć przez minione siedem dni, dziś o godzinie 17:00 udostępnione zostało Galactic Civilizations III.

  1. Galactic Civilizations III na platformie Epic Games Store

Galactic Civilizations III jest stworzoną przez studio Stardock Corporation kosmiczną turową strategią 4X, będącą kolejną odsłoną popularnego cyklu. W trakcie zabawy w tytule mamy okazję poprowadzić jedną z tytułowych galaktycznych cywilizacji do dominacji nad innymi. Możemy to osiągnąć poprzez podboje lub dyplomację i handel. Tytuł został bardzo ciepło przyjęty przez media branżowe. W serwisie Metacritic może się on pochwalić średnią ocen na poziomie 81/100 (na podstawie 31 opinii).

Galactic Civilizations III będzie można zdobyć za darmo w Epic Games Store do 28 stycznia do godziny 17:00. Później na tej platformie wystartuje rozdawnictwo metroidvanii Dandara: Trials of Fear Edition.

  1. Oficjalna strona gry Galactic Civilizations III